Szukamy trenera analizy biznesowej i inżynierii wymagań!

Inprogress, lider w branży szkoleniowej w Polsce, zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko trenera analizy biznesowej i inżynierii wymagań.

Dlaczego warto?

Już od ponad 10 lat szkolimy kadrę managerską i zespoły projektowe w całej Polsce – w 2018 roku przeszkoliliśmy ponad 9 tys. osób, organizując ponad tysiąc szkoleń m.in. z zakresu zarządzania projektami, portfelem, programami czy zmianą. Inprogress to firma stawiająca na nieustanny rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez udział w szkoleniach, konferencjach oraz zdobywanie nowych uprawnień i certyfikacji. Szczegółowe informacje na temat Inprogress znajdziesz w zakładce O firmie.

Trener analizy biznesowej i inżynierii wymagań

Jeśli posiadasz co najmniej 4-letnie doświadczenie w obszarze inżynierii wymagań / analizy biznesowej, Twoje portfolio zawiera certyfikaty IREB/REQB Foundation Level lub IQBBA Foundation Level lub ISTQB® Foundation Level lub CCBA, znasz język angielski na poziomie umożliwiającym prowadzenie szkoleń oraz potrafisz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem (i lubisz to robić!), koniecznie sprawdź szczegóły rekrutacji:

Trener analizy biznesowej – Inprogress

Do Twoich zadań będzie należało m.in. prowadzenie szkoleń dla specjalistów IT z zakresu inżynierii wymagań, analizy biznesowej i nie tylko oraz wsparcie merytoryczne i marketingowe dla firmy w zakresie Twojej specjalizacji.

Wyślij CV już dzisiaj! Pamiętaj o klauzuli RODO 

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z firmą Inprogress, chcesz postawić na swój rozwój zawodowy i zdobywanie nowych uprawnień trenerskich, wyślij nam swoją aplikację! Nie zapomnij o klauzuli umożliwiającej nam przetwarzanie Twoich danych osobowych. Jeśli chcesz wiedzieć, co się dzieje z Twoimi danymi osobowymi w trakcie procesu rekrutacji, zapoznaj się z naszym artykułem na blogu – RODO w Inprogress.

CV prosimy wysyłać na adres mailowy rekrutacja@inprogress.pl

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych