Kolejne szkolenia w ramach studiów podyplomowych w WSIiZ w Rzeszowie!

Miło nam poinformować, że już 4 listopada 2017 odbędą się pierwsze zajęcia na kierunku Zarządzanie projektami IT  w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie!

Wraz z Centrum Studiów Podyplomowych realizować będziemy kursy dostarczające praktycznej i kompleksowej wiedzy oraz umiejętności z zakresu zarządzania projektami w branży IT.

W ramach kierunku nasi trenerzy poprowadzą akredytowane szkolenia zakończone certyfikacją:

  • PRINCE2® Foundation,
  • ITIL® Foundation,
  • PRINCE2 Agile® Practitioner.

Studia dedykowane są członkom zespołów projektowych, kierownikom projektów IT, szefom zespołów IT/programistycznych oraz osobom planującym zawodowo zajmować się zarządzaniem projektami IT.

Program i szczegółowy opis kierunku dostępny jest na stronie http://podyplomowe.wsiz.pl/studia-podyplomowe,Zarzadzanie-projektami-IT.htm

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych