Szkolenie P3O®, 21 PDU i zniżka rzędu 400zł na kolejne, dowolne szkolenie?

Co dziś Tobie oferujemy?
Szkolenie P3O® w cenie tańszej, niż zwykle!

Czy to wszystko, co mamy do zaoferowania?
Ależ skąd! Dodatkowo osoby, które zapiszą się na wspomniane szkolenie do 1-go kwietnia 2016 r., otrzymają od nas voucher uprawniający do zniżki na jedno, dowolne, wybrane przez siebie szkolenie w wysokości 400 zł! Voucher ma półroczny okres ważności. Voucher nie jest imienny, zatem możesz nim obdarować kogoś, kogo lubisz!

Czym jest P3O®?
Portfolio, Programme and Project Offices (P3O®) to szkolenie w zakresie najlepszych praktyk zarządzania, opracowane przez Kancelarię Premiera Wielkiej Brytanii i skorelowane z PRINCE2®, MSP® oraz M_o_R®. P3O® łączy w sobie zestaw zasad, procesów i technik ułatwiających efektywne zarządzanie portfelem, programami i projektami poprzez struktury wsparcia, analiz i pomocy…(by dowiedzieć się więcej, kliknij: P3O® w INPROGRESS)

Jakie korzyści daje P3O i nasze szkolenia?
+ 21 punktów PDU
+ Zapewnienie spójnej realizacji projektów i programów oraz osiągnięcie celów biznesu poprzez efektywne wykorzystanie zasobów.
+ Pomoc w określaniu potencjalnych szans, które można zrealizować, wykorzystać albo zwiększyć jako część analizy ryzyka.
+ Ochrona dochodów oraz wydatków przy jednoczesnym zwiększeniu wartości oferowanych rozwiązań.

By zapisać się na szkolenie, należy kliknąć we wskazany link:  P3O® w INPROGRESS, a następnie wybrać interesujący Ciebie pakiet lub zadzwonić pod numer telefonu: 123 579 579!