Szkolenia ITIL®: od podstaw do Experta!

W ofercie INPROGRESS pojawiły się kolejne akredytowane szkolenia! Teraz po zdanym egzaminie ITIL Foundation możesz wziąć udział w szkoleniach na kolejnym poziomie i… uzyskać certyfikat ITIL Expert!


Pracując w organizacji, która wykorzystuje dobre praktyki ITIL warto poszerzyć wiedzę z tego zakresu, nie tylko po to by lepiej rozumieć samą metodykę, ale przede wszystkim by nauczyć się z niej korzystać. Oczywiście każdy pracownik działu IT powinien orientować się w zasadach ITIL przynajmniej w stopniu podstawowym, natomiast osoby pełniące funkcję lub aspirujące do roli Specjalisty czy Menedżera IT powinny zadbać o dalsze zdobywanie wiedzy i rozwój kompetencji w tym zakresie.

 

Oferta szkoleń dla osób, które chcą zdobywać kolejne stopnie wtajemniczenia i wiedzy z zakresu metodyki ITIL jest bardzo bogata. Do wyboru jest łącznie 11 różnych szkoleń, zorganizowanych i podzielonych tak, by nie tylko zdobyć niezwykle ceniony i poszukiwany certyfikat ITIL Expert, ale i odpowiednio dobrać zakres tematyczny kursów pod kątem bieżących potrzeb czy określonego kierunku rozwoju.


Przejdź z nami przez ścieżkę certyfikacji ITIL i uzyskaj pożądany na rynku tytuł Experta!

Poznaj pełną ofertę szkoleń ITIL.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych