Studiuj z nami!

W ramach współpracy pomiędzy Wyższą Szkołą Informatyki Stosowanej i Zarządzania i INPROGRESS zostały uruchomione dwie specjalności na kierunku Zarządzanie: Zarządzanie Projektami oraz Inżynieria Menedżerska.

Podczas studiów na specjalności Zarządzanie Projektami studenci wezmą udział w akredytowanych szkoleniach z zakresu AgilePM Foundation, PRINCE2 Foundation, Professional SCRUM Foundations oraz M_o_R Foundation i tym samym uzyskają możliwość podejścia do egzaminów certyfikacyjnych. Natomiast w ramach studiów na specjalności Inżynieria Menedżerska studenci wezmą udział w akredytowanych szkoleniach z zakresu MSP Foundation, ITIL Foundation, Change Management Foundation, Certyfikowany Analityk Ryzyka (we współpracy z TUV Nord) oraz Auditor Wewnętrznego Systemu Zarządzania Usługami IT (we współpracy z TUV Nord).

 

 

Więcej informacji znajdź na stronie: Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania

 

inprogress

logo_wit

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych