SET Summer Deals – Nie przegap najlepszych wakacyjnych promocji na SET-y!

Czy chciałbyś podnieść swoje zawodowe kompetencje, ale długie szkolenia Cię zniechęcają? Mamy coś, co odmieni Twoje podejście do nauki!

Nasza specjalna akcja SET Summer Deals jest tu, by uczynić lato 2024 czasem rozwoju i nowych umiejętności, a to wszystko w rewelacyjnych cenach.

Od 10 lipca do 31 sierpnia 2024 roku przygotowaliśmy dwie niezwykłe promocje, które pomogą Ci wejść na wyższy poziom zawodowy bez zbędnego stresu. Zobacz, dlaczego warto zainwestować w SET-y i daj się zaskoczyć naszym letnim ofertom!

Co to jest SET?

SET to unikalna formuła warsztatów online, które trwają zaledwie 2-3 godziny. Dzięki temu możesz dopasować je do swojego harmonogramu i podnosić swoje kompetencje bez konieczności poświęcania całego dnia na szkolenie. Każde spotkanie to intensywna dawka praktycznych umiejętności, które przydadzą Ci się w codziennej pracy.

Dlaczego warto wybrać SET?

 • Elastyczność: Nasze warsztaty odbywają się w każdy czwartek oraz jedną sobotę w miesiącu, o 9:00, 13:00 lub 18:00. Możesz wybrać dogodny dla siebie czas, by uczyć się rano, w ciągu dnia lub wieczorem.
 • Praktyka: Nie ograniczamy się do teorii. Na naszych warsztatach zdobędziesz praktyczne umiejętności, poznasz konkretne narzędzia i nauczysz się, jak je stosować w praktyce.
 • Najlepsi trenerzy: Nasze sesje prowadzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym masz pewność, że uczysz się od najlepszych.
 • Wszechstronność: Nasze warsztaty obejmują techniki zarządzania projektami, zarządzania zmianą i komunikacji. Rozwiniesz także umiejętności miękkie, takie jak negocjacje, facylitacja czy efektywna współpraca.

Promocja 1 – Ready, SET, go!

Gotowy na szybki start? Nasza promocja Ready, SET, go! to doskonała okazja, by zdobyć SET-y w niesamowicie atrakcyjnej cenie!

Szczegóły promocji:

 1. Specjalna cena: SET dostępny za jedyne 199 zł netto. To okazja, której nie możesz przegapić!
 2. Czas trwania: Zamówienia przyjmujemy do 31 sierpnia 2024 roku.
 3. Ważność: W SET-ach zakupionych w promocji możesz wziąć udział do końca 2024 roku.
 4. Jak skorzystać: W trakcie zamówienia, w polu Kod rabatowy, wpisz kod: Ready_SET_Go_2024.
 5. Zasady: Promocja nie łączy się z innymi ofertami.
 6. Regulamin promocji

Promocja 2 – Buy 1, get 1 free

Podwójna korzyść w jednym zakupie? Tak, to możliwe z naszą promocją Buy 1, get 1 free!

Szczegóły promocji:

 1. Fantastyczna oferta: Kupując jeden SET za 349 zł netto, otrzymasz drugi całkowicie gratis.
 2. Czas trwania: Zamówienia przyjmujemy do 31 sierpnia 2024 roku.
 3. Ważność: W SET-ach zakupionych w promocji możesz wziąć udział do końca 2024 roku.
 4. Jak skorzystać: Przy zamawianiu pierwszego SET-u wpisz w uwagach „Promocja Buy 1, get 1 free” i dokonaj płatności za pomocą przelewy24.
 5. Dodatkowy krok: Po opłaceniu, Obsługa Klienta wygeneruje dla Ciebie kod zerujący na drugi SET, ważny do 31 sierpnia 2024 roku. Kod zostanie wysłany do Ciebie automatycznie.
 6. Zasady: Promocja nie łączy się z innymi ofertami.
 7. Regulamin promocji

Dlaczego warto skorzystać z SET Summer Deals?

Nasze promocje to idealna okazja, aby w krótkim czasie podnieść swoje kompetencje zawodowe i zaoszczędzić pieniądze. Dzięki elastycznym terminom i godzinom zajęć, łatwo dopasujesz warsztaty do swojego planu dnia. Nasi trenerzy zapewnią Ci najwyższy poziom nauczania, a praktyczne podejście do tematów pozwoli Ci szybko zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.

Najniższe ceny z ostatnich 30 dni
349 zł netto

Promocje trwają tylko do 31 sierpnia 2024 roku.