Securit – nowa marka INPROGRESS!

Postępujący rozwój technologiczny, korzystanie z urządzeń mobilnych i zaawansowanych nośników danych sprawiły, że współczesne firmy mogą działać sprawniej, a dostęp do wszelkich informacji jest znacznie ułatwiony. Niestety, digitalizacja biznesu ma też swoje konsekwencje, a największą z nich jest zagrożenie ze strony cyberprzestępczości. Aby sprawnie jej zapobiegać, niezbędna jest odpowiednia wiedza i wykwalifikowana kadra.  W odpowiedzi na te potrzeby, na polskim rynku pojawił się Securit – nowa marka oferująca szkolenia z zakresu bezpieczeństwa IT.

Sprawne i bezpieczne funkcjonowanie w cyberprzestrzeni to standard, do którego muszą dążyć wszystkie współczesne firmy, niezależnie od wielkości czy branży, w jakiej funkcjonują. Niezbędna do tego jest wiedza na temat bezpieczeństwa danych oraz wykorzystanie odpowiednich narzędzi ochronnych. Dlatego przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w oprogramowanie antywirusowe i wykwalifikowaną kadrę informatyczną. To właśnie certyfikowani specjaliści z zakresu IT security budują świadomość wśród pracowników i wpływają na wzrost bezpieczeństwa firmowych informacji.

Do grona firm, które oferują międzynarodowe szkolenia  z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego, dołączył nowy przedstawiciel – Securit. Marka, należąca do firmy szkoleniowej INPROGRESS, skupia wokół siebie trenerów i praktyków z zakresu IT security. W ofercie Securit znajdują się autoryzowane szkolenia od rozpoznawalnych na światowym rynku  dostawców, takich jak Mile2, CompTIA czy EC-Council. Dlatego udział w kursach zapewnia uczestnikom nie tylko wiedzę i praktyczne umiejętności, ale także –międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich kompetencje.

Bezpieczeństwo IT we współczesnym świecie jest kluczowym elementem każdej firmy i działalności biznesowej. Aby budować świadomość i dobre praktyki z zakresu IT security , warto już dziś dołączyć do grona certyfikowanych specjalistów za zakresu bezpieczeństwa – mówi Krzysztof Bińkowski, wieloletni praktyk i trener IT security. Dlatego warto zadbać o odpowiednią wiedzę, która pozwoli skutecznie chronić firmy przed cyberprzestępcami i pomoże zapewnić im prawidłowe funkcjonowanie w cyfrowym świecie.

Więcej informacji na temat bezpieczeństwa IT oraz oferty szkoleniowej dostępnych jest na stronie Securit.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych