Rekrutacja na studia podyplomowe z Zarządzania projektami

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk działa już od dwudziestu lat, prowadząc z sukcesem zarówno studia I jak i II stopnia oraz studia podyplomowe. Dostrzegając, że od pewnego czasu obok kształcenia akademickiego bardzo intensywnie rozwija się rynek profesjonalnych szkoleń kończących się międzynarodowymi certyfikatami, WIT stworzyła ciekawą ofertę edukacyjną, która pozwala uzyskać dyplom ukończenia studiów wraz z odpowiednimi międzynarodowymi certyfikatami zawodowymi.

Dlatego też, we współpracy z firmą Inprogress powstały unikatowe studia podyplomowe:

  • Zarządzanie projektami – studia dla początkujących adeptów sztuki menedżerskiej umożliwiające zdobycie następujących certyfikatów: AgilePM Foundation, PRINCE2® Foundation, Professional SCRUM Foundations, M_o_R® Foundation.
  • Zarządzanie projektami dla zaawansowanychunikalne w skali kraju studia podyplomowe dla kierowników projektów posiadających już pewne doświadczenie zawodowe. Studia te umożliwiają uzyskanie następujących certyfikatów: PRINCE2® Practitioner, MSP® Foundation – zarządzanie portfelem projektów, Change ManagementTM Foundation, PRINCE2 AgileTM oraz PMBoK – przygotowanie do PMP®.
  • Inżynieria menedżerska – studia podyplomowe dla menedżerów IT zarządzających zarówno mniejszymi zespołami jak i dużymi organizacjami IT. W trakcie studiów można uzyskać certyfikaty: MSP® Foundation, ITIL® Foundation, Change Management™ Foundation oraz M_o_R Foundation.

Oprócz przedmiotów zawodowych programy ww. studiów wyposażone są również w zajęcia umożliwiające zdobycie tzw. Umiejętności miękkich, bardzo istotnych we współczesnym zarządzaniu.

Zajęcia prowadzone przez praktyków, doświadczonych kierowników projektów i trenerów z dużym stażem rozpoczynają się  już 15 października  (zarządzanie projektami) i 22 października  (zarządzanie projektami dla zaawansowanych).

Zapraszamy do wzięcia udziału w trwającej rekrutacji. Więcej informacji na stronie http://www.wit.edu.pl/zarzadzanie/ 

 

 

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych