Inprogress na 8. miejscu w rankingu dostawców usług szkoleniowych!

Miło nam poinformować, że w raporcie TOP 200 Computerworld firma Inprogress zajęła 8. miejsce w rankingu największych dostawców usług szkoleniowych w 2016 roku. W porównaniu do ubiegłego roku to dla nas awans o 3 miejsca.

To już jubileuszowa, 25. edycja raportu Computerworld, zawierającego najważniejsze dane finansowe, informacje rynkowe i analityczne dotyczące dostawców nowoczesnych technologii. Raport prezentuje kondycję i obowiązujące trendy na rynku IT w Polsce oraz sytuacje jego liderów – producentów, dystrybutorów, firm szkoleniowych czy doradczych.

Dziękujemy naszym Klientom, pracownikom i trenerom za współpracę i przyczynienie się do osiągnięcia takiego wyniku!

Ranking największych dostawców usług szkoleniowych w 2016 roku:

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych