Supercena nie tylko dla managera

Przedłużenie promocji Supercena nie tylko dla managera!

W związku z dużym zainteresowaniem postanowiliśmy przedłużyć promocję Supercena nie tylko dla managera! Aby skorzystać z promocji wystarczy w nieprzekraczalnym terminie 23.12.2016 zgłosić swój udział w wybranych przez siebie kursach organizowanych do końca roku 2016, kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez stronę www.inprogress.pl. Serdecznie zapraszamy.

Regulamin promocji wraz informacją o obniżonych cenach kursów znajdą Państwo, klikając w link po prawej : Regulamin promocji

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych