Przechowaj budżet szkoleniowy z Inprogress na 2023 rok!

Jest październik, a Ty wciąż nie wiesz, jak wykorzystać pozostały budżet szkoleniowy na ten rok? Niby do końca roku zostały jeszcze 3 miesiące, ale zarówno Tobie jak i Twoim pracownikom brakuje czasu na szkolenia? Mamy na to rozwiązanie! Przechowaj swój budżet na przyszły rok!

Podsumuj rok i budżet szkoleniowy

Nieubłaganie zbliża się czas podsumowań i rozliczeń 2022 roku. Wszyscy wiemy, że planowanie budżetu jest dużym wyzwaniem i niekiedy okazuje się, że przeliczyliśmy się z założeniami na początku roku. Jeśli w Twojej firmie nie udało się wydać zaplanowanego budżetu szkoleniowego, z nami możesz go przechować i skorzystać ze szkoleń w dogodnym dla każdego terminie.

Jak przechować budżet?

Zasady są bardzo proste. Na początku musisz zdecydować w jakiej formie chcesz przechować swój budżet. Masz dwie możliwości wyboru: pojedyncze szkolenie z naszego portfolio lub pakiet rozwojowy, czyli naszą subskrypcję Inprogress Plus. Bez względu na to co wybierzesz, szkolenia możesz zaplanować na przyszły rok i odetchnąć z ulgą, bo domkniesz budżet bez konieczności stawania na głowie.

Pojedyncze szkolenie

  1. Znajdź na naszej stronie lub w aplikacji interesujące Cię szkolenie. Do wyboru masz m.in. szkolenia z zakresu zarządzania projektami, portfelem, ryzykiem czy zmianą.
  2. Dokonaj zgłoszenia wybierając dowolny termin z danego tematu i opłać wybrane szkolenie maksymalnie do 14 stycznia 2023 roku.
  3. W polu „Uwagi do zamówienia” wpisz nazwę promocji Przechowaj budżet.
  4. Zakupione szkolenie możesz zrealizować do 30 czerwca 2023 r.

Subskrypcja Inprogress Plus

  1. Zainwestuj w pakiet rozwojowy, który da Ci dostęp do ponad 60 szkoleń na 6 miesięcy w ramach jednej opłaty.
  2. Wybierz i opłać subskrypcję Inprogress Plus maksymalnie do 31 grudnia 2022 r.
  3. W polu „Uwagi do zamówienia” wpisz nazwę promocji Przechowaj budżet oraz termin rozpoczęcia usługi.
  4. Rozpocznij swoją subskrypcję nie później niż 1 marca 2023 r.

Zobacz w prostej animacji jak działa nasza akcja!

Dodatkowe korzyści

Jak dodatkowo możesz wykorzystać akcję „Przechowaj budżet”? Szkolenia zakupione w ramach promocji możesz podarować swoim pracownikom w ramach prezentów świątecznych. To świetna inwestycja dla nich i dla Twojej firmy!

Masz pytania lub wątpliwości? Szczegóły akcji „Przechowaj budżet” możesz uzyskać kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.

szkolenia@inprogress.pl
+48 123 579 579

Regulamin promocji „Przechowaj budżet”