Przechowaj budżet szkoleniowy na 2021 rok!

Koniec roku to czas zamykania budżetu w każdym przedsiębiorstwie. Tradycyjnie już zapraszamy do skorzystania z możliwości przechowania budżetu na szkolenia w Inprogress.

Budżet na Inprogress Plus

W tym roku, oprócz standardowej opcji pojedynczego szkolenia, możecie przechować budżet, wykupując subskrypcję Inprogress Plus. Inprogress Plus to opcja nielimitowanego rozwoju, która umożliwia udział we wszystkich szkoleniach online w okresie 2-miesięcznym albo półrocznym. A wszystko to w ramach jednorazowej opłaty, którą po upływie subskrypcji można przedłużyć!

O korzyściach wynikających z subskrybowania szkoleń w ramach Inprogress Plus przeczytacie na specjalnie utworzonej podstronie: Inprogress Plus.

Przechowanie budżetu – jak to działa?

 1. Pojedyncze szkolenie

W tym wypadku należy do 14 stycznia 2021 roku wysłać zgłoszenie na adres mailowy szkolenia@inprogress.pl wraz z informacją na temat wybranego szkolenia oraz potwierdzeniem zapłaty. W tytule maila prosimy wpisać „Przechowanie budżetu – 2021”. Wybrane przez siebie szkolenie należy zrealizować w terminie nieprzekraczającym 30.06.2021 r.

 1. Subskrypcja Inprogress Plus

Zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy inprogressplus@inprogress.pl do 14 stycznia 2021 roku. W tytule maila prosimy o wpisanie „Przechowanie budżetu – 2021, Inprogress Plus”. W treści maila, oprócz potwierdzenia zapłaty za subskrypcję, prosimy o podanie wybranej opcji subskrypcji (2 lub 6 miesięcy) oraz daty startu subskrypcji.

Regulamin

 1. Regulamin dotyczy wszystkich szkoleń otwartych oferowanych przez Inprogress oraz subskrypcji Inprogress Plus.
 2. W przypadku szkoleń z portfolio firmy AXELOS (m.in. PRINCE2® 6th Edition, PRINCE2 Agile®, AgileSHIFT®, ITIL® 4, MoP®, M_o_R®, MSP®, MoV®, P3O®) dodatkowym warunkiem jest zakup również egzaminu. Lista szkoleń zakończonych obowiązkowym egzaminem.
 3. W promocji obowiązują regularne ceny kursów znajdujące się na stronie www.inprogress.pl.
 4. Promocja obowiązuje od dnia 08.12.2020 i trwa do 14.01.2021 roku.
 5. Płatności w ramach regulaminu następują na podstawie wystawionej przez Inprogress faktury proformy.
 6. Ostateczny termin zapłaty za szkolenia mija 14 stycznia 2021 r.
 7. Korzystający z promocji mogą zapisać się na szkolenie, odbywające się w terminie najpóźniej do 30.06.2021 r. W przypadku wybrania opcji Inprogress Plus, uczestnik może wziąć udział w szkoleniach odbywających się w czasie trwania subskrypcji.
 8. Termin na rezygnację z zakupionej usługi wraz ze zwrotem środków mija 8.01.2021 r.
 9. Korzystający z promocji mogą dokonać zmiany zapisu na każde inne dowolne szkolenie z oferty Inprogress w tej samej cenie lub w przypadku wyższej ceny za odpowiednią dopłatą.
 10. W pozostałych kwestiach nieomówionych w regulaminie promocji, obowiązuje Regulamin świadczenia usług.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych