Przechowaj budżet na szkolenia w Inprogress!

Planowanie budżetu w firmie jest dużym wyzwaniem dla przedsiębiorców. Jeśli w Twojej firmie nie udało się wydać zaplanowanego na 2019 rok budżetu na szkolenia, możesz go przechować na przyszły rok. Dzięki temu będziesz mógł wziąć udział w szkoleniu w dogodnym dla Ciebie terminie!

Jak przechować budżet?

Możliwość przechowania budżetu dotyczy wszystkich szkoleń oferowanych przez Inprogress. W przypadku szkoleń z portfolio firmy AXELOS (PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, AgileSHIFT®, ITIL®, ITIL® 4, MoP®, M_o_R®, MSP®, MoV®, P3O®), dodatkowym warunkiem jest zakupienie egzaminu.

UWAGA! W przypadku szkoleń zakupionych w celu przechowania budżetu na przyszły rok obowiązują regularne ceny naszych kursów (nie objęte żadną promocją, np. promocją jesienną). Termin zapłaty za szkolenia mija 14 stycznia 2020 roku.

Dlaczego warto wybrać tę opcję? W związku z planowanymi zmianami cen egzaminów, zakup szkolenia w ramach przechowania budżetu będzie dla Twojej firmy dużą oszczędnością! Co więcej, z zakupionych szkoleń możesz skorzystać w dogodnym dla Ciebie terminie pierwszego półrocza 2020 roku (do 30 czerwca).

Wybierz szkolenie i skontaktuj się z nami!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia naszego portfolio szkoleń, w którym znajdziecie wiele propozycji z zakresu zarządzania projektami, programami, portfelem, ryzykiem czy zmianą.

Szczegóły związane z przechowaniem budżetu za rok 2019 uzyskacie, kontaktując się z nami mailowo, telefonicznie lub na czacie. Zgłoszenia należy przesłać na maila szkolenia@inprogress.pl, w tytule wpisując Przechowanie budżetu – nazwa firmy.

REGULAMIN PROMOCJI PRZECHOWAJ BUDŻET NA SZKOLENIA