Specjalistyczne doradztwo dla firmy INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o.

Tytuł projektu: Specjalistyczne doradztwo dla firmy INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o.

Projekt polega na zakupie specjalistycznych usług doradczych o charakterze prorozwojowym, obejmujących: Doradztwo w zakresie zaprojektowania i wdrożenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania obejmującego System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015, System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001:2014 i System Zarządzania Jakością w Edukacji ISO 29990:2010.

Cel projektu: Wdrożenie do praktyki organizacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania ISO.

Wartość projektu: 20 000,00 zł netto (24 600,00 zł brutto)

Wkład Funduszy Europejskich: 18 000,00 zł

 

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych