Projekt badawczy dotyczący realizacji celów

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie badawczym dotyczącym realizacji celów. 

Realizacja celów – projekt badawczy

Badanie dotyczące realizacji celów jest prowadzone przez dr Katarzynę Jaśko z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Stanowi ono część projektu badawczego na temat planowania i skuteczności w realizacji celów osobistych. Projekt jest efektem współpracy Inprogress, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Wypełnij ankietę i wesprzyj naukę!

Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie, wystarczy, że wypełnisz krótką ankietę (link poniżej). Badanie potrwa około 10-15 minut i będzie polegało na uzupełnieniu krótkiej ankiety. Co istotne, ze względu na to, że ankieta dotyczy realizacji celów na dany dzień, należy wypełnić ją rano, do godziny 10:00.

Ankieta dotycząca celów

Aby uczestniczyć w badaniu musisz mieć ukończone 18 lat. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie jest dobrowolne.
W razie pytań dotyczących projektu, możecie się skontaktować mailowo bezpośrednio z panią dr Katarzyną Jaśko: katarzyna.jasko@uj.edu.pl.

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych