„Pozytywne szkolenie dla Pomorzan” – wyjątkowa promocja!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa pomorskiego do wzięcia udziału w rekrutacji do wyjątkowego projektu! Chcesz zdobyć certyfikat AgilePM Foundation za jedyne 150 zł? Sprawdź szczegóły poniższej promocji!

Szkolenia AgilePM® za… 150 zł!

Promocyjne szkolenie AgilePM® Foundation to efekt współpracy z Fundacją Pozytywne Inicjatywy w Gdańsku. Uczestnicy rekrutacji będą mieli możliwość wzięcia udziału w rekrutacji na szkolenie AgilePM Foundation wraz z egzaminem za jedyne… 150 zł brutto! To ostatnia możliwość skorzystania z tej wyjątkowej promocji i zdobycia międzynarodowego certyfikatu z zakresu zarządzania projektami.

Kandydaci muszą mieć ukończone 25 lat i zamieszkiwać lub pracować na terenie województwa pomorskiego. Projekt nie jest skierowany do osób, które skorzystały już z dofinansowania w ramach projektu Pozytywne szkolenie dla Pomorzan.

AgilePM – czego się nauczysz?

AgilePM to jedna z najbardziej znanych i cenionych metodyk zwinnego zarządzania projektami. W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z najistotniejszymi zagadnieniami, strukturą procesu i pojęciami z zakresu AgilePM. Dowiedzą się również, czym jest Agile i dlaczego warto stosować DSDM®. Szkolenie przygotowuje do zdobycia uznawanego na całym świecie certyfikatu AgilePM Foundation. Szczegółowy opis szkolenia znajdziecie na naszej stronie: AgilePM Fundation.

Szczegóły promocji i kontakt

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na oficjalnej stronie projektu Pozytywne szkolenie dla Pomorzan. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z p. Zuzanną Staszelis pod adresem mailowym z.staszelis@pozytywneinicjatywy.pl.