Podziel się swoją historią i rozwijaj się dalej z Inprogress!

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie „Inprogress – Moja strefa rozwoju”! Wystarczy, że w kilku zdaniach opiszesz, co szkolenia Inprogress zmieniły w Twojej karierze, a swoją wypowiedź prześlesz nam do końca listopada. Autorzy najlepszych propozycji otrzymają od nas cenne nagrody – możliwość wzięcia udziału w dowolnie wybranym z naszej oferty, szkoleniu otwartym on-line z potwierdzonym terminem realizacji! Więcej informacji w Regulaminie poniżej.

Co szkolenia Inprogress zmieniły w Twojej karierze?

Szkolenia stanowią istotny element rozwoju zawodowego. Nowa wiedza, praktyczne umiejętności potwierdzone międzynarodowym certyfikatem plus możliwość wymiany doświadczeń z trenerem i pozostałymi uczestnikami – to tylko niektóre z korzyści, które otrzymujesz, biorąc czynny udział w szkoleniach. Jaki dodatkowy wpływ na rozwój Twojej kariery miały szkolenia? Może pozwoliły Ci zrealizować trudny projekt? Umożliwiły awans? A może były pierwszym krokiem do zdobycia wymarzonej pracy? Chcemy poznać Twoją historię!

Regulamin konkursu

 1. Konkurs „INPROGRESS – Moja strefa rozwoju” organizowany przez Inprogress trwa od 10 do 30 listopada 2020 roku.
 2. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, którzy uczestniczyli w co najmniej jednym szkoleniu organizowanym przez Inprogress.
 3. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać na adres mailowy biuro@inprogress.pl odpowiedź na pytanie: Co w Twojej karierze zawodowej zmienił udział w szkoleniach Inprogress?  W tytule maila prosimy wpisać „Inprogress – Moja strefa rozwoju, zgłoszenie”. Przesłane odpowiedzi powinny mieć formę historii / opowieści.
 4. W każdym zgłoszeniu konkursowym należy zawrzeć trzy zgody o treści:
  a) Akceptuję regulamin konkursu: „Inprogress – Moja strefa rozwoju”.
  b) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu „Inprogress – Moja strefa rozwoju”.
  c) Wyrażam zgodę na publikację przesłanej wypowiedzi w celach promocyjnych na stronie internetowej oraz w social mediach prowadzonych przez Inprogress (Linkedin, Facebook), a tym samym wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych do państwa trzeciego i ewentualne ryzyko związane z przekazywaniem tych danych, ze względu na brak odpowiednich zabezpieczeń o których mowa w przepisach o ochronie danych osobowych (RODO).
 5. Zgłoszenia konkursowe, bez zawartych ww zgód nie będą brane pod uwagę.
 6. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z wyrażeniem zgody na publikację wypowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i stanowiskiem uczestnika. Jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody.
 7. Spośród nadesłanych propozycji organizatorzy konkursu wybiorą 3 najciekawsze, najbardziej kreatywne i inspirujące historie. Ich autorom zostanie przyznana nagroda w postaci możliwości wzięcia udziału w dowolnie wybranym potwierdzonym szkoleniu otwartym on-line (patrz: Terminarz), zgodnie z obowiązującym Regulaminem (patrz: Regulamin Świadczenia Usług). Egzamin nie stanowi elementu nagrody.
 8. Autorzy zwycięskich propozycji zostaną poproszeni mailowo o wskazanie tematu i terminu szkolenia otwartego, w których chcieliby wziąć udział.
 9. Informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych.