Pierwsze spotkanie grupy itSMF Południe!

Już 23 kwietnia w siedzibie ABB IS Delivery Center w Krakowie odbędzie się pierwsze spotkanie grupy itSMF Południe! Podczas wydarzenia będziemy dzielić się najlepszymi praktykami z zakresu zarządzania IT. Spotkanie będzie doskonałym forum do dyskusji o najnowszych trendach i wymiany doświadczeń związanych z zarządzaniem w branży IT.

Pierwsze spotkanie zainicjuje wykład „New Era of Computing. John Kelly III: „Smart Machines: IBM”s Watson and  the Era of Cognitive Computing„. Wygłosi go Krzysztof Czarnecki, IT Manager IBM  i członek grupy założycieli itSMF Polska.

Po wykładzie proponujemy dyskusję moderowaną zainicjowaną przez inicjatorów grupy. Celem spotkania nie są tylko wykłady – liczymy naciekawe dyskusje oraz wymianę poglądów i doświadczeń.

Spotkanie rozpoczynie się o godzinie 17:00 w siedzibie ABB IS Delivery Center w Krakowie (ul. Starowiślna 13). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona dlatego prosimy o wcześniejszą rejestrację na stronie wydarzenia.

Serdecznie zachęcamy do udziału!


Więcej informacji o stowarzyszeniu i najbliższych wydarzeniach na stronie itSMF.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych