Nowość w pakietach PRINCE2®: oprogramowanie P2ware Project Manager 7 Personal

Z myślą o osobach, którym zależy na sprawnym wdrożeniu metodyki PRINCE2 w firmie i usprawnieniu swojej pracy, do pakietu złotego oraz platynowego dodaliśmy nowy produkt – oprogramowanie P2ware Project Manager 7 Personal z Dodatkiem PRINCE2. Program ułatwi codzienną pracę managera projektu oraz dostosowanie metodyki do potrzeb firmy. Co ważne, pomimo nowego dodatku, ceny pakietów pozostały niezmienione.

P2ware Project Manager 7 Personal

z Dodatkiem PRINCE2®

P2ware Project Manager 7 (PM 7) to program do zarządzania projektami, szczególnie dostosowany do metodyki PRINCE2. Oprócz funkcjonalności typowych dla tego rodzaju programów, zawiera wszystkie wymagane rejestry i dzienniki, a ich zapisy mogą być powiązane i zintegrowane z innymi elementami planu. PM 7 pozwala w pełni wykorzystać zalety techniki planowania opartej na produktach. Zawiera także ponad 50 przedefiniowanych raportów, które użytkownicy mogą dostosować do swoich potrzeb.


Dodatek PRINCE2® do P2ware Project Manager 7 to zestaw narzędzi ułatwiających naukę, wdrożenie i stosowanie metodyki PRINCE2 do zarządzania projektami. Zawiera:

  • Przewodnik po PRINCE2 obejmujący: pryncypia, tematy, procesy, listy kontrolne zgodności z PRINCE2, opisy ról i produktów zarządczych, a także leksykon PRINCE2 z szybkim dostępem do haseł;
  • Schematy procesów PRINCE2 z produktami zarządczymi i związanymi z nimi rekomendowanymi czynnościami;
  • Szablon planu projektu zarządzanego zgodnie z PRINCE2;
  • Szablony produktów zarządczych PRINCE2;
  • Szablony opisów ról według PRINCE2;
  • Szablony dla wszystkich procesów PRINCE2;
  • Szablon planu dla projektu wg PRINCE2.

P2ware Project Manager 7 z Dodatkiem PRINCE2® to podstawowe narzędzie nie tylko dla osób uczących się metodyki PRINCE2, ale także dla doświadczonych kierowników projektów, którzy chcą w pełni wykorzystać zalety tej metody wraz z techniką planowania opartą na produktach.


Jesteś zainteresowany szkoleniem pakietowym? Sprawdź wszystkie terminy szkoleń z zakresu metodyki PRINCE2!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych