Nowe szkolenia dla branży IT!

Rosnące zapotrzebowanie na usługi programistyczne i szybka informatyzacja sektora biznesowego sprawiają, że rynek IT stale się rozwija. Aby wzrost sten szedł w parze z rozwojem kompetencji, do oferty naszych szkoleń wprowadziliśmy nowe produkty.


Mile2®

Mile2 to dostawca szerokiej gamy szkoleń z zakresu cyber bezpieczeństwa, pozwalający na zdobycie specjalizacji i uzyskanie międzynarodowej certyfikacji. Szkolenia pozwalają na zdobycie wiedzy na różnych poziomach, rozpoczynając do postaw, a kończąc na wiedzy eksperckiej z zakresu zarządzania bezpieczeństwem, testów penetracyjnych, zarządzania incydentem, informatyki śledczej i innych aspektów szerokorozumianego bezpieczeństwa informacji.

Zobacz terminy szkoleń Mile2.


Scrum.org

Prowadzone szkolenia są akredytowane przez Scrum.org. Trenerzy mają dostęp do bazy wiedzy Scrum.org i upoważnienie do korzystania z certyfikowanych materiałów. Dzięki temu uczestnicy szkoleń otrzymują nie tylko sporą dawkę nowej wiedzy i umiejętności, ale także solidną podstawę do egzaminów oferowanych w ramach ścieżki certyfikacji Scrum.org.

Zobacz terminy szkoleń Scrum.


ISTQB®

Programy szkoleń oparte są na planach nauczania opracowanych przez ISTQB®, organizację której misją i celem jest stały rozwój zawodu testera oraz utrzymywanie zbioru standardów i rozwiązań w dziedzinie testowania oprogramowania.

Szkolenie pomaga w przyswojeniu wiedzy niezbędnej do uzyskania certyfikatu opartego na najlepszych praktykach, daje podstawy do porozumiewania się z międzynarodową społecznością testowania oprogramowania i zachęca do rozwoju.

Zobacz terminy szkoleń ISTQB.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych