Nowa oferta na rynku: szkolenie AgilePM® w języku polskim!

W odpowiedzi na potrzeby Klientów nasza firma, jako pierwsza na rynku, wprowadziła do oferty szkolenie AgilePMTM w języku polskim! Dzięki temu osoby pragnące zdobyć wiedzę z zakresu zwinnego zarządzania projektami, mogą wziąć udział w szkoleniu prowadzonym w ojczystym języku, dodatkowo otrzymując polskie materiały i przystępując do egzaminu w języku polskim!


Agile Project Management to popularna metodyka z rodziny zwinnego zarządzania projektami. AgilePM stosuje podejście do zarządzania projektami, w którym Sponsor projektu, poprzez oddelegowane dedykowanej osoby z biznesu, nie tylko komunikuje się codzienne z zespołem wytwórczym, ale również aktywnie współpracuje z nim będąc częścią tego zespołu. Pozwala to na szybsze podejmowanie decyzji oraz promuje ścisłą współpracę między innymi poprzez uczestnictwo przyszłych użytkowników w rozwiązywaniu zagadnień projektowych czy precyzyjnym doprecyzowaniu wymagań.

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych