Międzynarodowe gwiazdy zarządzania na konferencji Digital (R)evolution!

Już za tydzień spotkamy się online podczas konferencji Digital (R)evolution – Best Management Practices In Progress. Pojawi się na niej 26 prelegentów, w tym międzynarodowe gwiazdy zarządzania: John Mark Williams, Tony Mann, Allan Thomson, Akshay Anand oraz Craig Kilford. Poznajmy ich bliżej!

John Mark Williams, Agile Business Consortium

John Mark Williams – globalny strateg, doradca korporacyjny. Aktywny w handlu międzynarodowym i inwestycjach, rozwoju przywództwa i zarządzaniu wynikami. Wykładowca, mentor biznesu, biegacz, pisarz rekreacyjny i trener maratonu. Specjalne obszary zainteresowania Johna Marka Williamsa stanowią przełomowe innowacje, strategia, przerywana równowaga i inne aspekty biznesowe – rozwój przywództwa, sztuczna inteligencja i przyszłość pracy.

Podczas konferencji John Mark Williams przedstawi wykład pt. Context is Everything: Agility as the Mother of Digital (R)evolution.

Akshay Anand, AXELOS

Akshay Anand jest Product Ambassadorem w AXELOS®. Pracuje nad rozwojem nowych przewodników i badań w zakresie zarządzania usługami IT (ITSM). Wcześniej doradzał klientom z listy Fortune 100, w jaki sposób poprawić ich możliwości ITSM, wdrażał zestawy narzędzi, takie jak Remedy i ServiceNow, a także kierował działaniami ITSM na całym świecie w Macmillan Publishing. Ostatnio Akshay skupił się na zebraniu zespołów programistów Agile i specjalistów ITSM, aby sprostać wyzwaniom związanym z powstającymi technologiami i zmianami na rynku. Jego twitty znajdziecie pod nickiem @bloreboy.

Podczas konferencji Akshay wygłosi wykład pt. ITIL® 4: The evolution in ITSM Best Practice.

Allan Thomson, AXELOS

Allan Thomson od ponad 6 lat jest globalnym ambasadorem produktu PPM firmy AXELOS. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, programami i PMO. Specjalizuje się we wdrażaniu metodyki PRINCE2 w organizacjach  rozwiązaniach Microsoft Dynamics, zarządzaniu ryzykiem, wdrażaniu biznesu, rozwoju nowych produktów, doskonaleniu biznesu, wdrażaniu oprogramowania i zarządzaniu zmianami. Dodatkowo jest świetnym mówcą! 🙂

Podczas konferencji Allan Thomson przedstawi temat PRINCE2 Agile® – how it can help your digital evolution.

Tony Mann, APMG International

Tony Mann jest konsultantem w obszarze wprowadzania zmian organizacyjnych. Facylitator z wieloletnim doświadczeniem. Autor metodyki facylitowania pracy zespołu podczas spotkań, opierającej się o jego autorski proces: Process Iceberg®. Dyrektor Resource Strategic Change Facilitators: organizacji wspierającej facylitowanie zespołów wprowadzających zmiany organizacyjne, autor licznych publikacji z obszaru facylitacji.

Metodyka facylitacji Tony’ego została przyjęta przez APMG International jako międzynarodowy standard. W ramach współpracy z APMG jest głównym egzaminatorem standardu Facilitation.

Na konferencji Tony poprowadzi wykład Using Facilitation as a core business method to support digital transformation.

Craig Kilford, Course Conductor

Craig Kilford jest CEO i założycielem Course Conductor, firmy akredytacyjnej, która pomaga najlepszym wirtualnym specjalistom szkoleniowym rozwijać ich działalność oraz niezależnie potwierdza ich wiarygodność. Jest także artystą, współpracował m.in. z Miastem Newark, gdzie wraz z największymi muzykami na świecie malował na żywo muzykę na scenie. Praca Craiga jest opisana przez CBS News, Time.com, BBC World News i Oprah.com.

Na konferencji Craig  poprowadzi wykład Together, To Get There (two short stories). Opowie dwóch projektach (związanych z lotem na księżyc) w których pomimo braku szansy na odniesienie sukcesu zespół osiągnął ostatecznie spektakularne sukcesy. Na pewno będzie to nieziemskie przeżycie. 😉

Prelegenci Digital (R)evolution

Wśród prelegentów konferencji znaleźli się również wybitni eksperci zarządzania z Polski. Wśród nich przedstawiciele firm i organizacji: Leanpassion, Grupa Prodialog, Centrum e-learningu AGH, „Nasze Miasto Wrocław”, PwC, Grant Thornton, Inprogress Design Lab oraz Inprogress. Uczestnicy konferencji będą mieli zatem niezwykłą okazję poznać ciekawe case studies oraz różne podejścia do zarządzania w nowej sytuacji.

5 czerwca czeka na Was 27 prelekcji, spośród których będziecie mogli wybrać 8. Z pewnością każdy zainteresowany tematyką zarządzania znajdzie coś dla siebie – tematyka i forma wykładów jest bowiem bardzo różnorodna. W harmonogramie znajdziecie m.in. następujące wystąpienia:

  • Lessons Learned, czyli pierwsze biznesowe wnioski z COVID-19 (Michał Zwyrtek, PwC).
  • Mieć Lean, czy być Lean? (Tymoteusz Myśliwiec, Leanpassion).
  • Gitarowy Rekord Świata – przeniesienie imprezy masowej do sieci (Paulina Szewczyk, „Nasze Miasto Wrocław”).
  • Wyzwania pracy zdalnej (Monika Smulewicz, Grant Thornton).
  • Wellbeing na tu i teraz i dla organizacji jutra (Beata Dyraga, Grupa Prodialog).

Dokładny opis tych i wielu innych prelekcji znajdziecie na stronie ManageUp: prelegenci Digital (R)evolution.

Zarejestruj się na konferencję

E-konferencja charytatywna Digital (R)evolution – Best Management Practices In Progress odbędzie się już 5 czerwca 2020 roku w godzinach 9:00-19:00. Koszt uczestnictwa w konferencji to 50 zł. Cały przychód z konferencji przeznaczymy na działalność Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Rejestracja jest dostępna na stronie ManageUp: DIGITAL (R)EVOLUTION – rejestracja. Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.