Kreatywna praca zdalna – konkurs i projekt badawczy

Ruszyła rekrutacja do konkursu „Kreatywna praca zdalna” organizowanego przez Inprogress Design Lab! Konkurs jest częścią projektu badawczego prowadzonego przez dr Karolinę Dukałę (SWPS), dr Joannę Pyrkosz-Pacynę (AGH) oraz Rafała Czarnego (Inprogress).

Kreatywna praca zdalna – konkurs

Do udziału w konkursie zapraszamy studentów kierunków społecznych (np. psychologii, socjologii, pedagogiki, komunikacji społecznej itp.). Uczestnicy konkursu wezmą udział w spotkaniu, w trakcie którego będą pracować nad rozwiązaniem problemu w stworzonych losowo zespołach. Każdy zespół będzie się składał z 4 osób.

Badanie prowadzone w trakcie konkursu dotyczy kreatywności w pracy zespołów rozproszonych. Szczegóły znajdziecie poniżej:

Wyjątkowe nagrody

W konkursie przewidziane są cenne nagrody! 4 zwycięskie zespoły otrzymają nagrodę pieniężną 500 zł oraz vouchery na szkolenia online organizowane przez Inprogress. Kolejne 4 drużyny otrzymają vouchery na szkolenia. Z kolei wszyscy uczestnicy projektu badawczego otrzymają dostęp do platformy e-learningowej z nagraniem akredytowanych szkoleń. Szczegóły znajdziecie na plakacie.