Koniec z ExamShield! Nowe zasady przeprowadzania egzaminów online w PeopleCert

Od dzisiaj możecie przystępować do swoich egzaminów online jeszcze łatwiej niż dotychczas! Dlaczego? Otóż PeopleCert, znany jako lider w dziedzinie egzaminów certyfikacyjnych, wprowadza zupełnie nowe podejście do przeprowadzania testów online.

Koniec z aplikacją

Od dzisiaj zaczynamy nowy rozdział w naszej podróży egzaminacyjnej. PeopleCert wprowadza zmiany, które mają ułatwić proces zdawania egzaminów online. Koniec z aplikacją ExamShield oznacza koniec wielu frustracji związanych z technicznymi problemami. Teraz wszystko odbywa się w przeglądarce internetowej – bez zbędnych komplikacji!

Co to oznacza dla Ciebie?

Przede wszystkim, koniec z koniecznością instalacji aplikacji i walki z politykami bezpieczeństwa firmowych komputerów. Teraz wystarczy jedynie, że zapewnisz sobie odpowiednie warunki do przeprowadzenia egzaminu.

Od teraz cały proces egzaminacyjny, od początku do końca, jest obsługiwany w przeglądarce internetowej.

Jak się przygotować?

  1. Sprawdź komputer: Przed przystąpieniem do egzaminu upewnij się, że twój komputer spełnia minimalne wymagania techniczne. Sprawdź, czy posiadasz odpowiednią przeglądarkę internetową (np. Microsoft Edge, Google Chrome, Opera lub Safari) oraz czy masz stabilne połączenie internetowe o przepustowości co najmniej 4 Mb/s.

  2. Przygotuj swój pokój: Wybierz ciche i prywatne miejsce, w którym będziesz mógł skoncentrować się na egzaminie. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca na biurku lub stole, aby swobodnie przeprowadzić egzamin. Sprawdź, czy przestrzeń jest wolna od zakłóceń i czy nie ma żadnych niepotrzebnych przedmiotów na ścianach lub biurku, które mogłyby odwrócić twoją uwagę.

  3. Przygotuj dokument tożsamości: Przeczytaj dokładnie wymagania dotyczące dokumentu tożsamości i upewnij się, że masz przy sobie aktualny i ważny dokument, który spełnia wszystkie kryteria.

  4. Przeprowadź kontrolę zgodności systemu: To ważny krok, który należy wykonać co najmniej 24 godziny przed egzaminem. Uruchom kontrolę zgodności systemu, aby upewnić się, że wszystkie elementy, takie jak dźwięk, kamera, połączenie internetowe, są sprawne i gotowe do użycia podczas egzaminu.

  5. Dzień egzaminu: Na dwie godziny przed egzaminem sprawdź ponownie zgodność systemu. Upewnij się, że twój komputer jest gotowy do użycia i że nie ma żadnych problemów technicznych. Przygotuj się na weryfikację dokumentów tożsamości i inne procedury bezpieczeństwa, które mogą być wymagane przed rozpoczęciem egzaminu.

Podsumowanie

Zmiany wprowadzone przez PeopleCert mają na celu uczynienie procesu zdawania egzaminów online bardziej dostępnym i wygodnym dla wszystkich. Teraz wszystko zależy od Ciebie – przygotuj się odpowiednio i bez stresu przystąp do swojego egzaminu!