Jak przechować budżet szkoleniowy 2017 na przyszły rok?

Nie zdążyliście wydać zaplanowanego na ten rok budżetu na szkolenia? Nic straconego! W Inprogress możecie przechować swój budżet na przyszły rok i skorzystać ze szkoleń w dogodnym dla Was terminie!

Zbliża się koniec grudnia, a to oznacza domykanie budżetu za rok 2017. Jeśli nie wydaliście zaplanowanego budżetu na szkolenia za rok 2017, przechowajcie go w Inprogress – dzięki temu będziecie mogli wziąć udział w naszych szkoleniach w wybranym przez Was czasie, aż do 30 czerwca 2018 roku.

W takim przypadku ceny szkoleń pozostaną niezmienione w porównaniu do roku 2017. Będą obowiązywały z kolei nowe ceny egzaminów. Ze zmianą cennika naszych szkoleń i dodatków możecie zapoznać się, klikając w opisy poszczególnych poziomów szkoleń na stronie internetowej Inprogress.

Szczegóły związane z przechowaniem budżetu za rok 2017 możecie uzyskać, kontaktując się z nami mailowo, telefonicznie lub na czacie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłoszeń na maila szkolenia@inprogress.pl, w tytule maila wpisując Przechowanie budżetu – nazwa firmy.

Nie jesteście pewni, który termin najbardziej Wam odpowiada? Sprawdźcie nasz terminarz szkoleń otwartych.