ITIL® Practitioner w INPROGRESS

„Transform knowledge into practice” – tak brzmi hasło dla nowo powstałego szkolenia, tj. dla ITIL® Practitioner. Firma AXELOS – mieszczący się w Londynie właściciel ITIL – zaprosił nas do udziału w sesji wprowadzającej, której celem było przedstawienie szczegółów odnośnie nowego szkolenia oraz przebiegu certyfikacji. Zgodnie z tym, co się dowiedzieliśmy, certyfikacja ITIL® Practitioner będzie dostępna od lutego 2016 roku. A więc będzie i w ofercie INPROGRESS. Szerszy opis szkolenia, korzyści z niego wynikające, miejsce ITIL Practitioner w kontekście innych szkoleń z zakresu ITIL poniżej.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych