Inprogress wśród największych dostawców usług szkoleniowych!

Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w czołówce rankingu stworzonego przez Computerworld! W raporcie „Najwięksi dostawcy usług szkoleniowych w 2018 roku” obie nasze spółki uzyskały miejsca w czołówce!

Inprogress w TOP 3!

W rankingu sporządzonym przez Computerworld dwie nasze spółki – Inprogress i Inprogress Szkolenia – znalazły się w czołowej dziesiątce największych dostawców usług szkoleniowych w 2018 roku. Inprogress Sp. z o.o. została sklasyfikowana na 5 miejscu (jest to wzrost o 4 pozycje w porównaniu z ubiegłorocznym wynikiem), natomiast Inprogress Szkolenia Sp. z o.o. zajęła miejsce 9. Zsumowany wynik uzyskany przez obie spółki daje nam – podobnie jak przed rokiem – 3 miejsce w Polsce!

Co ciekawe, Inprogress Sp. z o.o. zanotowała wzrost na poziomie 47% w porównaniu z rokiem 2017! To jeden z największych wzrostów przychodów osiągniętych przez firmy szkoleniowe w ubiegłym roku.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie, dzięki któremu ten sukces był możliwy! Obiecujemy, że nie zwolnimy tempa i będziemy pracować nad jeszcze lepszymi wynikami w przyszłym roku!

O Computerworld

Computerworld to tygodnik ukazujący się od 1990 roku, który poświęcony jest tematyce IT i zarządzania. Raport „Computerworld TOP200” mierzy polski rynek informatyczny przychodami firm IT. Podsumowanie raportu możecie znaleźć w tym artykule: Computerworld TOP200 Edycja 2019.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych