Inprogress na spotkaniu z PeopleCert i AXELOS

Miło nam poinformować, że jesteśmy obecni na spotkaniu z przedstawicielami firm AXELOS i PeopleCert, podczas którego omawiamy strategiczne kwestie dla rozwoju usług szkoleniowych i egzaminacyjnych!

We’re taking part in a conference with PeopleCert and AXELOS, during which we’re discussing strategic issues of the development of training and examination services.

 

Peter Hepworth, AXELOS

 

Dimitris Nicolaides, PeopleCert

 

Dimitris Nicolaides, PeopleCert

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych