Inprogress autoryzowanym partnerem OMG!

Miło nam poinformować, że profil naszej firmy jest już dostępny na oficjalnej stronie The Object Management Group® (OMG®) – powstałego w 1989 roku konsorcjum, którego celem było ustanowienie standardów programowania obiektowego. 

Inprogress ze statusem Content Developer!

Uzyskany status Content Developer to potwierdzenie wysokiej jakości szkoleń z zakresu języka modelowania UML, który jest międzynarodowym standardem wykorzystywanym m.in. do tworzenia modeli architektury korporacyjnej. Szkolenia przeznaczone są dla osób odpowiedzialnych za tworzenie dokumentacji projektów IT, przeprowadzenie testów systemów komputerowych i aplikacji oraz zarządzanie zespołami IT. Wiedza zdobyta podczas kursów przygotowuje uczestników do tworzenia własnych modeli UML.

Sprawdź nasz profil na stronie OMG, klikając w poniższe logo:

Szkolenia z zakresu UML w Inprogress

W ofercie Inprogress dostępne są szkolenia dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu modelowania UML,  a także przygotować się do oficjalnego egzaminu UML OCUP2 na poziomie Foundation. Szkolenia są prowadzone przez trenerkę Inprogress – Magdalenę Wąsik, specjalistkę z zakresu analizy biznesowej i systemowej, absolwentkę informatyki i ekonometrii, zarządzania i inżynierii produkcji oraz informatyki w zarządzaniu na Akademii Górniczo-Hutniczej.

Sprawdź profil naszej certyfikowanej specjalistki na stronie OMG!

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych