Inprogress liderem rynku szkoleń AgilePM® w Polsce!

To oficjalne – Inprogress jest liderem polskiego oraz jednym z liderów światowego rynku szkoleń AgilePM®! Pobierz raport Trusted Training Radar® for Agile Project Management Training i poznaj najnowsze trendy z obszaru zwinnego zarządzania projektami!

Inprogress liderem w Polsce!

W przeprowadzonym w skali globalnej badaniu „Trusted Training Radar® for AgilePM®” firm akredytowanych ATO, Inprogress został uznany za Lidera rynku szkoleń AgilePM® oraz Lidera szkoleń obszaru Project Management. To najwyższe możliwe wyróżnienie w tym rankingu – jako jedyni w Polsce znaleźliśmy się wśród najlepszych firm szkoleniowych na świecie! Badania zostały przeprowadzone przez firmę Course Conductor, a ich efektem jest obszerny raport na temat zwinnego zarządzania projektami.

Raport Course Conductor (jesień 2019)

Raport Trusted Training Radar® for Agile Project Management Training powstał z myślą o tym, aby pomóc klientom w wyborze najlepszych dostawców szkoleniowych dostępnych na rynku. W związku z tym firma Course Conductor wzięła pod uwagę liczbę zrealizowanych szkoleń, opinie klientów, ankiety online, oceny i zweryfikowane recenzje szkoleń. Zgromadzone w ten sposób dane zostały poddane spójnej metodologii punktacji, która umożliwia stworzenie dokładnej wizualizacji pozycji firmy w branży szkoleniowej. W raporcie dodatkowo znajdują się szczegółowe analizy obejmujące oceny za profesjonalizm trenera, elastyczność, jakość materiałów szkoleniowych czy prawdopodobieństwo rekomendacji.

We wszystkich tych kategoriach uzyskaliśmy bardzo wysokie noty! Maksymalny wynik (100%) firma Inprogress otrzymała za profesjonalizm, obsługę klienta, elastyczność, prawdopodobieństwo rekomendacji oraz dodatkowy wkład w obszar zarządzania projektami (blog specjalistyczny na naszej stronie).

Źródło: Raport Course Conductor (jesień 2019)

Cały raport możecie przeczytać tutaj: Raport Course Conductor (jesień 2019)

Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i wybrali nasze szkolenia z zakresu zwinnego zarządzania projektami! Ten sukces nie byłby możliwy bez Was!

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych