INPROGRESS autoryzowanym partnerem Gaiming Works!

Miło nam poinformować, że firma INPROGRESS została autoryzowanym partnerem Gaiming Works w zakresie symulacji biznesowych Na dobry początek oferujemy naszym Klientom grę „Apollo 13 – an ITSM case experience™”.


Symulacja Apollo 13 jest grą, w której w praktyczny i interaktywny sposób poznaje się procesy i koncepcje metodyki ITIL®. W czasie symulacji wykorzystywane są prawdziwe sytuacje zaczerpnięte z misji Apollo 13. Uczestnicy pracują w grupie, odgrywając role pracowników Centrum Kontroli Misji w Houston. Celem misji jest bezpieczne sprowadzenie na ziemię uszkodzonego statku kosmicznego oraz jego załogi. Symulacja zapoznaje uczestników z zasadami i mechanizmami działania firmy funkcjonującej w dynamicznie rozwijającym się środowisku, a gracze doświadczają wszystkich korzyści, jakie płyną ze stosowania najlepszych praktyk ITIL®

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych