FRIS® w ofercie Inprogress!

Nowość w Inprogress! Chcesz poszerzyć swoje kompetencje o nowe narzędzie wspierające praktyki AgilePM®? Zastanawiasz się, jak poprawić efektywność swojego zespołu, budować relacje i ulepszyć komunikację w organizacji lub zespole? Poznaj unikatowe na polskim rynku narzędzie – FRIS®.

Czym jest FRIS®?

FRIS® to licencjonowane narzędzie, które umożliwia rozwój kompetencji miękkich. Metodologia służy do opisu sposobów działania i myślenia. Opiera się o 4 perspektywy: fakty (F), relacje (R), idee (I) i struktury (S). Analiza wszystkich perspektyw pozwala na wyjaśnienie, jakie informacje mają dla badanych największy priorytet. Umożliwia to opisanie ich stylu myślenia i stylu działania. FRIS® wywodzi się z teorii i modeli stosowanych w psychologii poznawczej.


Warsztaty FRIS® w Inprogress

Dla kogo przeznaczony jest FRIS®?

FRIS® przeznaczony jest dla wszystkich osób pełniących funkcje kierownicze w organizacjach. Mogą być to Scrum Masterzy, kierownicy projektów, Project Managerowie czy też Team Leaderzy. Swoje kompetencje o znajomość narzędzia FRIS® mogą uzupełnić również psychologowie, doradcy zawodowi czy specjaliści employer brandingu. Ponadto, metodologia jest przydatna w pracy Agile Coacha oraz osób zajmujących się szeroko pojętym coachingiem.

Warsztaty FRIS®

Szkolenie z zakresu FRIS® będzie się odbywało w formie 2-dniowych warsztatów, które będą miały swoją kontynuację po 30 dniach od zakończenia części głównej (follow-up będzie trwał ok. pół dnia szkoleniowego). Podczas warsztatów poznacie metodologię FRIS® w teorii: dowiecie się, czym jest synergia w zespole, jakie są mocne i słabe strony stylów myślenia i jak budować strategię efektywnej komunikacji w zespole.

To, co najistotniejsze z punktu widzenia zdobytej podczas warsztatów wiedzy, to jej wymiar praktyczny. FRIS® jest bowiem unikalnym narzędziem na rynku, które pozwala budować kulturę samoorganizacji w zwinnych zespołach, wspiera organizacje w rozwoju biznesowym oraz daje możliwość budowania dobrze współpracujących, skutecznych i efektywnych zespołów.

Podczas warsztatów uczestnicy wypełniają i otrzymują raport na swój temat, a w przypadku szkoleń zamkniętych mogą dodatkowo otrzymać raport zespołowy FRIS®. Interpretacje z raportów oparte są ma danych statystycznych, które charakteryzuje wysoki poziom rzetelności i trafności psychometrycznej.

Relacja fotograficzna z warsztatów

My jesteśmy już po szkoleniu produktowym z zakresu FRIS® i możemy zdecydowanie polecić to narzędzie wszystkim, którym zależy na wzmocnieniu kompetencji społecznych i zwiększeniu efektywności pracy zespołu. Zainteresowani? Zobaczcie zdjęcia z warsztatów możecie zobaczyć na naszym Instagramie:

https://www.instagram.com/p/BxhmqOWiGBl/