Ekstra rabat na szkolenie gwarantowane!

Extra rabat na szkolenia gwarantowane!

To już ostatnia szansa, aby zapisać się na szkolenia w promocyjnej cenie! Pozostały trzy wolne miejsca na każde ze szkoleń: PRINCE2® Foundation, MoP Foundation i Change Management Foundation i Practitioner w wybranych terminach! Ceny szkoleń zostały jeszcze bardziej obniżone! Termin szkolenia jest terminem gwarantowanym, co daje pewność, że szkolenia zostaną zrealizowane.

Szczegóły promocji:

  1. Ostatnie trzy miejsca na szkolenie MoP Foundation w Warszawie, które odbędzie się w dniach 19-21.12.2016 r. (termin gwarantowany). Cena za szkolenie: 900,00 zł netto.
  1.    Trzy ostatnie miejsca na szkolenie PRINCE2® Foundation w Krakowie, które odbędzie się 19-21.12.2016 r. (termin gwarantowany). Cena za szkolenie: 900,00 zł netto.
  1.    Trzy ostatnie miejsca na szkolenie Change Management Foundation i Practitioner w Warszawie, które odbędzie się w dniach 19-23.12.2016r. (termin gwarantowany).

Cena za poziom Foundation: 900,00 zł netto.

Cena za poziom Practitioner: 900,00 zł netto.

Cena za kurs łączony: 1800,00 zł netto.

Na szkolenia można zapisać się za pośrednictwem strony: www.inprogress.pl lub dzwoniąc pod numer 123 579 579. Serdecznie zapraszamy!

Informacje o szkoleniach:

MoP Foundation – uczestnicy uczą się dobrych praktyk zarządzania portfelem inwestycyjnym oraz sprawnego zarządzania przedsięwzięciami o charakterze transformacyjnym. Program szkolenia przekrojowo omawia kolejno pryncypia, wytyczne składające się na budowę i zarządzanie portfelem inwestycyjnym.

PRINCE2® Foundation –  W trakcie akredytowanego szkolenia PRINCE2® Foundation uczestnicy poznają podstawy metodyki PRINCE2®, ucząc się m.in. organizacji faz cyklu życia projektu – od jego zainicjowania, aż do skutecznej realizacji, zarządzania ryzykiem w projekcie oraz jakością. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy, wiedzą także jak zwiększyć szanse na osiągnięcie sukcesu i założonego celu biznesowego.

Change Management Foundation i Practitioner – uczestnicy zdobywają wiedzę na temat wpływu zmiany na poszczególne osoby, zespoły bądź całe organizacje. Szkolenie zostało przygotowane tak, aby kursanci potrafili skutecznie wdrożyć proces zmiany w przedsiębiorstwie oraz by potrafili trafnie rozwiązywać sytuacje towarzyszące procesom zmiany. W trakcie szkolenia omówione zostaną praktyki związane z zarządzaniem zmianą na tle organizacji i zespołu oraz kwestie przeprowadzenia zmiany w organizacji.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych