Wake up3

Change Management Game: Bistro Rewolucja na Wake Up! AGH

Wake Up! to wydarzenie organizowane przez Wydziałową Radę Samorządu Studentów EAIiIB  Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, w formie weekendowych warsztatów.

Proponowane wykłady i warsztaty prezentują różne dziedziny i technologie, między innymi z zakresu zarządzania, biotechnologii i IT, a także rozwijają kompetencje przydatne w karierze inżyniera.

W drugim dniu wydarzenia, 8 kwietnia, Inprogress zaprosi studentów na warsztat „Change Management od kuchni”, prowadzony przez Rafała Czarnego, trenera, projektanta gier szkoleniowych, project managera. Uczestnicy spotkania zagrają najnowszą grę szkoleniową Change Management Game: Bistro Rewolucja, zaprojektowaną przez zespół Inprogress.

Rozgrywka umożliwi graczom dogłębne zrozumienie procesu zarządzania zmianą, a także sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności w praktyce.

Przeczytaj więcej o wydarzeniu na stronie:

Wake Up AGH

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych