„400 zł taniej” – taką informację otrzymały ostatnio osoby zapisane do naszego newslettera.

Osobom, które brały udział w naszych szkoleniach oraz osobom, które subskrybują naszego newslettera przesyłamy informacje o specjalnych ofertach, ofertach promocyjnych czy zniżkach.

W jednym z ostatnich newsletterów przesłaliśmy ofertę specjalną z obniżką rzędu 400 zł na jedno ze szkoleń. Jeśli też chcesz otrzymywać podobne informacje, to wiesz, co zrobić! Zapisz się do naszego newslettera!

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych