Dobre praktyki PMBOK® Guide

Przygotowanie do egzaminów PMP®/CAPM®

Dobre praktyki PMBOK® Guide

A Guide to the Project Management Body of Knowledge (PMBOK® Guide) to najpopularniejsze na świecie kompendium wiedzy o zarządzania projektem, stale rozwijane przez grono profesjonalistów z obszaru zarządzania projektami z całego świata. Pierwsza edycja PMBOK® Guide wydana została już w 1996 r. i szacuje się, że w obiegu znalazło się ponad 5,5 mln egzemplarzy podręcznika. PMBOK® Guide stanowi uniwersalny zbiór najlepszych praktyk zarządzania dla kierownika projektu i zespołu projektowego, możliwych do zastosowania w projekcie każdej wielkości i w każdej branży.

Dzięki korzystaniu ze wskazówek zawartych w PMBOK® Guide organizacje mają możliwość wprowadzenia wystandaryzowanego sposobu prowadzenia projektów, umożliwiającego lepsze planowanie projektów, a dzięki temu większą przewidywalność ich przebiegu i większe szanse powodzenia. Praktyki opisane w PMBOK® Guide umożliwiają też bardziej efektywne wykorzystanie zasobów, skuteczniejszą obsługę ryzyk, lepsze angażowanie interesariuszy, pełniejszą kontrolę nad przebiegiem projektu i osiąganiem jego celów oraz efektywną komunikację z użyciem uniwersalnej, stosowanej na całym świecie i spójnej terminologii zarządzania projektami. W efekcie stosowania najlepszych praktyk PMBOK® Guide organizacje notują wzrost liczby projektów zrealizowanych z sukcesem oraz wzrost rentowności projektów.

Szkolenia oparte na PMBOK® Guide są również znakomitym przygotowaniem do uzyskania najbardziej prestiżowego certyfikatu z zarządzania projektami – Project Management Professional (PMP®) oraz certyfikatu przeznaczonego dla mniej zaawansowanych praktyków zarządzania projektami – Certified Associate in Project Management (CAPM®).

 

Sprawdź terminy szkoleń
Anna Bidas

Anna Bidas

Specjalista ds. Obsługi Klienta

szkolenia otwarte

+48 123 579 579
+48 607 033 783
szkolenia@inprogress.pl
Anna Bidas
Piotr Hajto

Piotr Hajto

Dyrektor Handlowy

szkolenia zamknięte

piotr.hajto@inprogress.pl
Piotr Hajto

Bądźmy w kontakcie

Wyślij wiadomość

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Współadministratorami Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera są INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainings Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.