O firmie

Praktyczna wiedza, doświadczeni trenerzy, sprawdzona jakość – wybór naszych szkoleń to inwestycja w realne efekty. Podpowiemy, w jaki sposób osiągnąć zamierzone cele i podnieść efektywność w realizacji projektów. Będziemy niezawodnym partnerem, który pomoże osiągnąć sukces w zarządzaniu!

Akredytacje

Główny element naszej oferty stanowią szkolenia akredytowane. Co to oznacza? Klienci decydując się na oferowane produkty szkoleniowe zyskują pewność, że od zgłoszenia, przez udział w szkoleniu, aż po opiekę po egzaminie – nasze usługi podlegają odgórnie zatwierdzonym standardom, szczegółowej zewnętrznej weryfikacji i utrzymują najwyższą jakość na międzynarodowym poziomie.

Biorąc udział w akredytowanym szkoleniu kursanci podlegają opiece doświadczonego trenera, który pozytywnie przeszedł akredytację, a co za tym idzie – gwarantuje rzetelną wiedzę oraz potwierdzone umiejętności w nauczaniu. Przez cały czas trwania szkolenia uczestnicy korzystają ze starannie zweryfikowanych materiałów, dostosowanych tak, aby przekazywane informacje były łatwo przyswajalne i ułatwiały zdanie egzaminu.

Dzięki międzynarodowym egzaminom kończącym się uzyskaniem certyfikatu, kursanci potwierdzają wysoki poziom wiedzy i kwalifikacji, wzmacniając tym samym swoją pozycję w firmie i podnosząc wartość na rynku pracy.

Uzyskany status Accredited Training Organization (ATO) oraz Accredited Examination Organization (AEO) uprawnia nas do przeprowadzania szkoleń akredytowanych oraz egzaminów z zakresu następujących produktów: PRINCE2®,ITIL®, PRINCE2 Agile®, AgilePM®, AgileBA®, Change Management, MSP®, M_o_R®, MoP®, Akademia PMP – przygotowanie do egzaminów PMP®/CAPM®, COBIT®5, ISTQB®, P3O®, Facilitation.

Otrzymany przez nas status AXELOS Consulting Partner (ACP) zapewnia wysoką, spełniającą globalne standardy jakość usług z zakresu doradztwa.

Certyfikat IREB Recognized Training Provider wydany przez International Requirements Engineering Board (IREB) uprawnia nas do przeprowadzania szkoleń akredytowanych przygotowujących do egzaminu Certified Professional for Requirements Engineering (CPRE).

Posiadamy status Content Developer przyznany przez The Object Management Group® (OMG®) – powstałego w 1989 roku konsorcjum, którego celem było ustanowienie standardów programowania obiektowego. Dzięki temu posiadamy uprawnienia do przeprowadzania szkoleń z zakresu modelowania UML, w tym szkolenia przygotowującego do oficjalnego egzaminu UML OCUP2 na poziomie Foundation.

Dzięki statusowi DASA Training Partner posiadamy uprawnienia do przeprowadzania szkolenia DASA DevOps Fundamentals.

AGILE PM
Change Management
Cobit
ITIL
M_o_R
MoP
MoV
MSP
Prince 2 Agile
P3O Training Organization
ISTQB
Prince 2
REP logo
IREB

Dlaczego my?

Wybór firmy szkoleniowej nie jest łatwą decyzją. Przed podjęciem współpracy warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Decydując się na nasze usługi zyskujesz pewność, że:

  • otrzymujesz usługi na najwyższym poziomie, potwierdzone wieloletnim doświadczeniem oraz referencjami od naszych Klientów,
  • w przypadku szkoleń PRINCE2® Foundation, AgilePM® Foundation, ITIL® Foundation oraz Change Management Foundation weźmiesz udział w grze szkoleniowej, dzięki czemu łatwiej przyswoisz wiedzę i zrozumiesz daną metodykę – jako jedyna firma szkoleniowa w Polsce oferujemy tę usługę w cenie szkolenia,
  • wiedza przekazywana przez trenerów przełoży się na realne korzyści i efektywne zarządzanie w firmie,
  • szkolenie prowadzone będzie przez ekspertów, posiadających zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne doświadczenie w zarządzaniu,
  • do każdego zlecenia podejdziemy w sposób indywidualny, a oferowane usługi będą dostosowane do Twoich potrzeb,
  • zyskujesz profesjonalną pomoc przy wdrożeniu metodologii w firmie oraz efektywne konsultacje specjalistów.
<strong>7681 </strong>zadowolonych Klientów w roku 2017

7681 zadowolonych Klientów w roku 2017

<strong>4 gry szkoleniowe </strong>tylko u nas w cenie szkolenia

4 gry szkoleniowe tylko u nas w cenie szkolenia

<strong>99% </strong>zdawalności egzaminu PRINCE2® Foundation

99% zdawalności egzaminu PRINCE2® Foundation

<strong>Płatność on-line </strong>oraz odroczenie płatności w czasie

Płatność on-line oraz odroczenie płatności w czasie

<strong>Czytniki elektroniczne </strong>oprócz tradycyjnych materiałów

Czytniki elektroniczne oprócz tradycyjnych materiałów

<strong>Trenerzy Inprogress </strong>to doświadczeni praktycy

Trenerzy Inprogress to doświadczeni praktycy

Bądźmy w kontakcie

Wyślij wiadomość

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Udzielam zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera jest INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainnings Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść