O firmie

Praktyczna wiedza, doświadczeni trenerzy, sprawdzona jakość – wybór naszych szkoleń to inwestycja w realne efekty. Podpowiemy, w jaki sposób osiągnąć zamierzone cele i podnieść efektywność w realizacji projektów. Będziemy niezawodnym partnerem, który pomoże osiągnąć sukces w zarządzaniu!

Akredytacje

Główny element naszej oferty stanowią szkolenia akredytowane. Co to oznacza? Klienci decydując się na oferowane produkty szkoleniowe zyskują pewność, że od zgłoszenia, przez udział w szkoleniu, aż po opiekę po egzaminie – nasze usługi podlegają odgórnie zatwierdzonym standardom, szczegółowej zewnętrznej weryfikacji i utrzymują najwyższą jakość na międzynarodowym poziomie.

Biorąc udział w akredytowanym szkoleniu kursanci podlegają opiece doświadczonego trenera, który pozytywnie przeszedł akredytację, a co za tym idzie – gwarantuje rzetelną wiedzę oraz potwierdzone umiejętności w nauczaniu. Przez cały czas trwania szkolenia uczestnicy korzystają ze starannie zweryfikowanych materiałów, dostosowanych tak, aby przekazywane informacje były łatwo przyswajalne i ułatwiały zdanie egzaminu.

Dzięki międzynarodowym egzaminom kończącym się uzyskaniem certyfikatu, kursanci potwierdzają wysoki poziom wiedzy i kwalifikacji, wzmacniając tym samym swoją pozycję w firmie i podnosząc wartość na rynku pracy.

Uzyskany status Accredited Training Organization (ATO) oraz Accredited Examination Organization (AEO) uprawnia nas do przeprowadzania szkoleń akredytowanych oraz egzaminów z zakresu następujących produktów: PRINCE2®,ITIL®, PRINCE2 Agile®, Agile PM®, Change Management, MSP®, M_o_R®, MoP®, Akademia PMP – przygotowanie do egzaminów PMP®/CAPM®, COBIT®5, ISTQB®, P3O®, Facilitation.

AGILE PM
Change Management
Cobit
ITIL
M_o_R
MoP
MoV
MSP
Prince 2 Agile
P3O Training Organization
ISTQB
Prince 2
REP logo

Dlaczego my?

Wybór firmy szkoleniowej nie jest łatwą decyzją. Przed podjęciem współpracy warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Decydując się na nasze usługi zyskujesz pewność, że:

  • otrzymujesz usługi na najwyższym poziomie, potwierdzone wieloletnim doświadczeniem oraz referencjami od naszych Klientów,
  • w przypadku szkoleń PRINCE2® Foundation, AgilePM® Foundation oraz Change Management Foundation weźmiesz udział w grze szkoleniowej, dzięki czemu łatwiej przyswoisz wiedzę i zrozumiesz daną metodykę – jako jedyna firma szkoleniowa w Polsce oferujemy tę usługę w cenie szkolenia,
  • wiedza przekazywana przez trenerów przełoży się na realne korzyści i efektywne zarządzanie w firmie,
  • szkolenie prowadzone będzie przez ekspertów, posiadających zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne doświadczenie w zarządzaniu,
  • do każdego zlecenia podejdziemy w sposób indywidualny, a oferowane usługi będą dostosowane do Twoich potrzeb,
  • zyskujesz profesjonalną pomoc przy wdrożeniu metodologii w firmie oraz efektywne konsultacje specjalistów.
<strong>5299 </strong>zadowolonych Klientów w roku 2016

5299 zadowolonych Klientów w roku 2016

<strong>3 gry szkoleniowe </strong>tylko u nas w cenie szkolenia

3 gry szkoleniowe tylko u nas w cenie szkolenia

<strong>99% </strong>zdawalności egzaminu PRINCE2® Foundation

99% zdawalności egzaminu PRINCE2® Foundation

<strong>Płatność on-line </strong>oraz odroczenie płatności w czasie

Płatność on-line oraz odroczenie płatności w czasie

<strong>Czytniki elektroniczne </strong>oprócz tradycyjnych materiałów

Czytniki elektroniczne oprócz tradycyjnych materiałów

<strong>Trenerzy Inprogress </strong>to doświadczeni praktycy

Trenerzy Inprogress to doświadczeni praktycy

Bądźmy w kontakcie

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.