Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź

O firmie

Praktyczna wiedza, doświadczeni trenerzy, sprawdzona jakość – wybór naszych szkoleń to inwestycja w realne efekty. Podpowiemy, w jaki sposób osiągnąć zamierzone cele i podnieść efektywność w realizacji projektów. Będziemy niezawodnym partnerem, który pomoże osiągnąć sukces w zarządzaniu!

 

Akredytowane szkolenie Change Management Gra szkoleniowa z zakresu zarządzania projektami Konferencja Agile

 

Jesteśmy jednym z liderów branży szkoleniowej w Polsce! Każdego roku firma Inprogress jest klasyfikowana w ścisłej czołówce rankingu największych dostawców usług szkoleniowych według Computerworld. Jesienią 2019 roku zostaliśmy liderem rynku szkoleń AgilePM® oraz szkoleń obszaru Project Management w ramach badania „Trusted Training Radar® for AgilePM®” przeprowadzonym przez Course Conductor.

 

Inprogress liderem szkoleń AgilePM  Inprogress liderem szkoleń z zarządzania projektami

Akredytacje

Główny element naszej oferty stanowią szkolenia akredytowane. Co to oznacza? Klienci decydując się na oferowane produkty szkoleniowe zyskują pewność, że od zgłoszenia, przez udział w szkoleniu, aż po opiekę na egzaminie – nasze usługi podlegają odgórnie zatwierdzonym standardom, szczegółowej zewnętrznej weryfikacji i utrzymują najwyższą jakość na międzynarodowym poziomie.

Biorąc udział w akredytowanym szkoleniu, kursanci podlegają opiece doświadczonego trenera, który pozytywnie przeszedł akredytację, a co za tym idzie – gwarantuje rzetelną wiedzę oraz potwierdzone umiejętności w nauczaniu. Przez cały czas trwania szkolenia uczestnicy korzystają ze starannie zweryfikowanych materiałów, dostosowanych tak, aby przekazywane informacje były łatwo przyswajalne i ułatwiały zdanie egzaminu. Dzięki międzynarodowym egzaminom kończącym się uzyskaniem certyfikatu, kursanci potwierdzają wysoki poziom wiedzy i kwalifikacji, wzmacniając tym samym swoją pozycję w firmie i podnosząc wartość na rynku pracy.

 • Uzyskany status Accredited Training Organization (ATO) oraz Accredited Examination Organization (AEO) uprawnia nas do przeprowadzania szkoleń akredytowanych oraz egzaminów z zakresu następujących produktów: PRINCE2®, ITIL®, ITIL® 4, PRINCE2 Agile®, AgilePM®, AgileBA®, Change Management, MSP®, M_o_R®, MoP®, Akademia PMP® – przygotowanie do egzaminów PMP®/CAPM®, COBIT®5, ISTQB®, P3O®, Facilitation.
 • Dzięki statusowi SCRUMstudy Authorized Training Partner posiadamy uprawnienia do prowadzenia szkoleń z zakresu Scrum – Scrum Master Certified (SMC™), Scrum Developer Certified (SDC™), Scrum Product Owner Certified (SPOC™), SCRUMstudy Agile Master Certified (SAMC™). Posiadamy również akredytację Scaled Agile Framework (SAFe®), która umożliwia nam prowadzenie szkoleń z zakresu Leading SAFe® przygotowujących do egzamanu SAFe® Agilist.
 • Certyfikat IREB Recognized Training Provider wydany przez International Requirements Engineering Board (IREB) uprawnia nas do przeprowadzania szkoleń akredytowanych przygotowujących do egzaminu Certified Professional for Requirements Engineering (CPRE).
 • Posiadamy status Content Developer przyznany przez The Object Management Group® (OMG®) – powstałego w 1989 roku konsorcjum, którego celem było ustanowienie standardów programowania obiektowego. Dzięki temu posiadamy uprawnienia do przeprowadzania szkoleń z zakresu modelowania UML, w tym szkolenia przygotowującego do oficjalnego egzaminu UML OCUP2 na poziomie Foundation.
 • Dzięki statusowi DASA Training Partner posiadamy uprawnienia do przeprowadzania szkolenia DASA DevOps Fundamentals.
AGILE PM
Change Management
Cobit
ISTQB
REP logo
IREB

Dlaczego my?

Wybór firmy szkoleniowej nie jest łatwą decyzją. Przed podjęciem współpracy warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Decydując się na nasze usługi zyskujesz pewność, że:

 • otrzymujesz usługi na najwyższym poziomie, potwierdzone wieloletnim doświadczeniem oraz referencjami od naszych Klientów,
 • w przypadku szkoleń PRINCE2® Foundation, AgilePM® Foundation, ITIL® Foundation oraz Change Management Foundation weźmiesz udział w grze szkoleniowej, dzięki czemu łatwiej przyswoisz wiedzę i zrozumiesz daną metodykę – jako jedyna firma szkoleniowa w Polsce oferujemy tę usługę w cenie szkolenia,
 • wiedza przekazywana przez trenerów przełoży się na realne korzyści i efektywne zarządzanie w firmie,
 • szkolenie prowadzone będzie przez ekspertów, posiadających zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne doświadczenie w zarządzaniu,
 • do każdego zlecenia podejdziemy w sposób indywidualny, a oferowane usługi będą dostosowane do Twoich potrzeb,
 • zyskujesz profesjonalną pomoc przy wdrożeniu metodologii w firmie oraz efektywne konsultacje specjalistów.
<strong>55 tysięcy</strong> przeszkolonych osób

55 tysięcy przeszkolonych osób

<strong>8 gier szkoleniowych </strong>tylko u nas w cenie szkolenia

8 gier szkoleniowych tylko u nas w cenie szkolenia

<strong>99% </strong>zdawalności egzaminu PRINCE2® Foundation

99% zdawalności egzaminu PRINCE2® Foundation

<strong>Płatność on-line </strong>oraz odroczenie płatności w czasie

Płatność on-line oraz odroczenie płatności w czasie

<strong>Czytniki elektroniczne </strong>oprócz tradycyjnych materiałów

Czytniki elektroniczne oprócz tradycyjnych materiałów

<strong>Trenerzy Inprogress </strong>to doświadczeni praktycy

Trenerzy Inprogress to doświadczeni praktycy

Bądźmy w kontakcie

Contact Me - kopia

Pokaż pełną treść

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Współadministratorami Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera są INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainings Sp. z o.o, INPROGRESS Skills Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.