O firmie projektami programami zmianą ryzykiem usługami organizacją

Polecane terminy szkoleń otwartych

Sprawdź terminarz

23.09 - 24.09.2019

Promocja!

 • Kraków
 • Szkolenie akredytowane
 • Szkolenie potwierdzone

od 650 zł

kup zarezerwuj więcej

30.09 - 01.10.2019

Promocja!

 • Warszawa
 • Szkolenie akredytowane
 • Szkolenie potwierdzone

od 650 zł

kup zarezerwuj więcej

30.09 - 01.10.2019

 • Warszawa
 • Szkolenie akredytowane
 • Szkolenie potwierdzone

od 1100 zł

kup zarezerwuj więcej

30.09 - 03.10.2019

 • Warszawa
 • Szkolenie akredytowane
 • Szkolenie potwierdzone

od 2500 zł

kup zarezerwuj więcej

30.09 - 03.10.2019

Promocja!

 • Warszawa
 • Szkolenie akredytowane
 • Szkolenie potwierdzone

od 1350 zł

kup zarezerwuj więcej

02.10 - 03.10.2019

 • Warszawa
 • Szkolenie akredytowane
 • Szkolenie potwierdzone

od 800 zł

kup zarezerwuj więcej

02.10 - 03.10.2019

 • Warszawa
 • Szkolenie akredytowane
 • Szkolenie potwierdzone

od 1200 zł

kup zarezerwuj więcej

Dołącz do grona naszych klientów

"Szkolenia zostały zrealizowane profesjonalnie i z dużą dbałością o jakość usługi oraz realizację postawionych celów. Serdecznie polecamy Inprogress jako rzetelnego dostawcę usług szkoleniowych na najwyższym poziomie."

"Współpraca na etapie organizacyjnym przebiegała terminowo i skutecznie. Zrealizowane szkolenie cechowała rzetelność i profesjonalizm. Tematyka zaprezentowana została w ciekawej formie, popartej przykładami i ćwiczeniami. Na uwagę zasługują także zaangażowanie, wiedza merytoryczna i umiejętności trenerskie prowadzącego. Z całym przekonaniem polecamy firmę Inprogress jako godnego partnera w dziedzinie organizacji szkoleń oraz konsultacji."

"Firma Inprogress dała się poznać jako profesjonalny dostawca usług szkoleniowych. Na uwagę zasługuje bardzo dobry kontakt z organizatorem szkoleń na każdym etapie procesu szkoleniowego. Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem, rzetelnością oraz umiejętnościami organizacyjnymi. Trenerzy prowadzący szkolenie swoją wiedzę przekazywali w sposób zrozumiały dla uczestników, a ich kompetencje zostały ocenione bardzo wysoko w ankietach poszkoleniowych."

"Szkolenia zostały przeprowadzone należycie i zgodnie z zawartą umową. Trenerzy prowadzący szkolenia swoją wiedzę przekazywali w sposób zrozumiały dla uczestników, a ich kompetencje zostały ocenione pozytywnie w ankietach poszkoleniowych."

"Szkolenie zrealizowano w sposób rzetelny i profesjonalny, z zachowaniem wymogów określonych w umowie. Wysoko oceniamy zarówno stronę merytoryczną, przygotowanie dydaktyczne wykładowcy, jak i organizację szkolenia. Pracownicy Urzędu pozytywnie ocenili formę prowadzenia zajęć, doświadczenie oraz wiedzę ekspercką prowadzącego. Poziom zrealizowanych usług szkoleniowych pozwala nam wysoko ocenić współpracę z firmą Inprogress."

"Zajęcia przebiegały w przyjaznej i komfortowej atmosferze, a wiedza i doświadczenie trenera zostały wysoko ocenione. Możliwość aktywnej dyskusji połączone z bieżącym rozwiązywaniem wątpliwości pomogły w szybkim zrozumieniu i przyswojeniu metodyki. Materiały szkoleniowe przygotowano w sposób rzetelny i ciekawy, co niewątpliwie ułatwiało pracę podczas kursów."

"Przeprowadzone w sposób profesjonalny i zgodny z oczekiwaniami Trenerzy prowadzący szkolenia jasno i skutecznie przekazywali uczestnikom wiedzę, a ich doświadczenie i umiejętności trenerskie zostały wysoko ocenione przez uczestników szkolenia. Pragniemy zarekomendować firmę INPROGRESS, jako godnego zaufania partnera w realizacji projektów szkoleniowych."

"Wszystkie etapy szkolenia prezentowały właściwy poziom merytoryczny. Rzetelnie opracowane materiały szkoleniowe oraz ekspercka wiedza Prowadzącego umożliwiły zdobycie umiejętności, które ułatwiły zespołowi projektowemu samodzielną realizację zleconych zadań. W trakcie trwania szkoleń firma Inprogress dała się poznać jako profesjonalny partner, który zrealizował swoje usługi rzetelnie i z wielką dokładnością."

"Pracę i zaangażowanie trenerów oceniamy bardzo wysoko. Uczestnicy wskazywali na przyjemną atmosferę panującą podczas warsztatów, sumienne przygotowanie merytoryczne oraz szeroką wiedzę z tematyki poruszanej na szkoleniu. Programy kursów i egzaminów zostały zrealizowane w terminie zgodnie z przedstawionymi harmonogramami. W związku z powyższym polecamy INPROGRESS Sp. z o. o. jako rzetelną i godną zaufania firmę w "

"Trenerzy prowadzący szkolenia w sposób jasny i zrozumiały przekazywali uczestnikom wiedzę, a ich doświadczenie i umiejętności trenerskie zostały wysoko ocenione przez uczestników szkolenia. Szkolenie zostało przeprowadzone zgodnie z harmonogramem oraz terminowo. Zajęcia przebiegały w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Na uwagę zasługuje również profesjonalna obsługa ze strony Zespołu Inprogress. Współpracę oceniamy pozytywnie i polecamy firmę Inprogress "

"Kursanci mieli okazję poznać zagadnienia związane z procesami i metodologią zarządzania projektami. Zajęcia przebiegły w przyjaznej i komfortowej atmosferze, trener prowadzący szkolenie wykazał się dużym doświadczeniem i wyjątkowymi umiejętnościami trenerskimi. Na uwagę zasługuje również profesjonalna obsługa ze strony Zespołu Inprogress. Współpracę oceniamy pozytywnie i polecamy firmę Inprogress jako wykonawcę usług z zakresu doradztwa i przeprowadzania "

"Współpraca z firmą INPROGRESS Sp. z o. o. przebiegała bez zastrzeżeń. Szkolenie zostało zrealizowane z należytą starannością, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym."

"Szkolenie pod względem: zawartości merytorycznej programu szkolenia, materiałów szkoleniowych, przeprowadzonych ćwiczeń, merytorycznego przygotowania trenera i umiejętności przekazywania wiedzy w sposób profesjonalny i interesujący, przez uczestników zostało dobrze ocenione. Szkolenie spełniło oczekiwania osób w nim uczestniczących."

Bądźmy w kontakcie

Wyślij wiadomość

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Współadministratorami Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera są INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainings Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Zarezerwuj miejsce na szkoleniu

Warto wiedzieć, że:

1) INPROGRESS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-149), ul. Balicka 95 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000384161, NIP 6772357001, REGON 121509810,

INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-149), ul. Balicka 95 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000427134, NIP 6772369990, REGON 121185610,

INPROGRESS Trainings Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-149), ul. Balicka 95 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000494555, NIP: 677-237-90-08, REGON: 123026139,

zwane dalej łącznie INPROGRESS,staną się współadministratorami danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym;

3) współadministratorzy danych uzgodnili, że odpowiadają w takim samym stopniu za wypełnienie obowiązków wynikających z przepisów RODO;

4) wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Twoich danych możesz kierować pod adres mailowy: biuro@inprogress.pl oraz nr tel. +4812357579;

5) dane w formularzu podajesz dobrowolnie, a jeżeli nie podasz informacji, nie będziemy mogli odpowiedzieć na Twoje zapytanie lub podjąć działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. w zakresie przygotowania i przesłania oferty);

6) podane przez Ciebie dane będą przetwarzane zgodnie z treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (RODO) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2002 Nr 144 poz. 1204 ze zm.);

7) Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z zawartych umów;

8) Twoje dane są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowej obsługi Twojego zapytania;

9) dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy i współpracownicy INPROGRESS;

10) my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych;

11) masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych; jeżeli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonałeś na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

12) INPROGRESS nie wykorzystuje danych osobowych w celu profilowania.