Rafał Myszka

Approved Trainer of AgilePM®, SCRUMstudy, ITIL® & PMP®.

Doświadczenie zawodowe

Praktyk. Wieloletni konsultant oraz architekt usług w sektorze IT. Kierownik w globalnych zespołach projektowych. Od kilku lat odpowiedzialny za projektowanie oraz ustawiczne udoskonalanie usług w jednej z wiodących firm sektora CDN (Content Delivery Network). Trener oraz mentor z kilkuletnim stażem w przygotowywaniu oraz dostarczaniu treści szkoleniowych.

Członek PMI Poland Chapter. Zaangażowany m.in. w projekt tłumaczenia najnowszej edycji PMI PMBoK (wersja 6) na język polski.

Specjalizacja

Prowadzi szkolenia i warsztaty w obszarach zarządzania projektami (Akademia PMP® na podstawie PMI PMBOK®), zarządzania usługami IT (w oparciu o bibliotekę ITIL®) a także zwinnych metodyk (AgilePM® oraz Scrum). Dodatkowo, trener i wykładowca współczesnych technik strumieniowania (streaming).

Entuzjasta wdrażania inicjatyw ustawicznego poprawiania usług oraz automatyzacji procesów.

Wykształcenie

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej. Uczestnik szkoleń i warsztatów trenerskich, w tym Akademii Trenera (organizowanej przez Inprogress Design Lab). Posiada certyfikaty AgilePM®, ITIL®, PMI PMP®, a także ScrumStudy.