Jesienna promocja Inprogress

Najtańsze na rynku szkolenia PRINCE2®, AgilePM® i ITIL®!

To nie koniec zniżek na nasze najpopularniejsze szkolenia! Sprawdźcie szczegóły promocji jesiennej (choć jesiennej tylko z nazwy – trwa ona znacznie dłużej!) i zapisz się na wybrane szkolenie z zakresu zarządzania projektami lub usługami IT!

Promocja na szkolenia otwarte przez pół roku!

Duże zainteresowanie naszą wakacyjną promocją spowodowało, że postanowiliśmy ją powtórzyć z jeszcze większym rozmachem! Tym razem tańsze szkolenia PRINCE2® Foundation, AgilePM® Foundation i ITIL® 4 Foundation będą dostępne aż do początku… wiosny! Na każdy termin przydzieliliśmy limit miejsc objętych promocją – szczegóły w regulaminie jesiennej promocji (poniżej).

Nie wiesz, które szkolenie wybrać? Sprawdź na naszej stronie szczegóły szkoleń:

PRINCE2 Foundation (2017) – najnowsza wersja metodyki PRINCE2®, która z początkiem nowego roku zastąpi poprzednią wersję (jeszcze przez 3 miesiące są dostępne równolegle). Ta wersja szkolenia również obejmuje grę szkoleniową PRINCE2® Game: Wielkie Dionizje.
Cena wraz z egzaminem: od 1650 zł

AgilePM Foundation – najpopularniejsza metodyka zwinnego zarządzania projektami. W trakcie szkolenia odbędzie się gra szkoleniowa Agile Game: Agile Warrior.
Cena wraz z egzaminem: od 1400 zł

ITIL 4 Foundation – najnowsza wersja biblioteki ITIL®, która zrodziła się w związku z czwartą rewolucją przemysłową.
Cena wraz z egzaminem: od 1650 zł

Dodatkowo, tańsze będą również szkolenia łączone AgilePM Foundation & Practitioner oraz PRINCE2 Foundation & Practitioner. Terminy szkoleń objęte promocją znajdziecie w naszym terminarzu szkoleń otwartych.

Regulamin jesiennej promocji

1. Promocją są objęte wybrane terminy szkoleń z zakresu PRINCE2®, AgilePM®, ITIL® i ITIL® 4 na poziomie Foundation. Szkolenia objęte promocją są dostępne w terminarzu szkoleń. Promocyjna cena szkoleń łączonych (Foundation & Practitioner) AgilePM i PRINCE2 obowiązuje na takich samych zasadach, jak w przypadku poziomu Foundation.

2. Liczba zgłoszeń na każdy z terminów objętych promocją jest limitowana. O zakwalifikowaniu zgłoszenia do promocji decyduje kolejność wpłaty. W przypadku wyczerpania się limitu promocji na konkretny termin, uczestnika szkolenia obowiązuje regularna cena szkolenia. Może on również wybrać inny termin szkolenia, w którym limity promocyjne nie zostały wyczerpane. W przypadku dokonania opłaty za szkolenie, na którym limit promocji się wyczerpał, Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z uczestnikiem szkolenia w celu ustalenia innego, dogodnego terminu.

3. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest zakup szkolenia objętego promocją na co najmniej 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia. W przypadku wstępnej rezerwacji terminu, również należy dokonać opłaty za szkolenie co najmniej na 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia.
Przykładowo, jeśli szkolenie rozpoczyna się w poniedziałek, 28 października, opłata za szkolenie powinna zostać uregulowana najpóźniej w piątek, 11 października (tak, aby została zaksięgowana na koncie najpóźniej w poniedziałek, 14 października – czyli na 10 dni roboczych przed rozpoczęciem się szkolenia).

4. W przypadku rezygnacji ze szkolenia objętego promocją uczestnik może skorzystać z wybranej opcji:
a. jeśli rezygnacja nastąpiła na więcej niż 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia – uczestnik może domagać się zwrotu całej kwoty szkolenia lub wybrać inny termin tego samego szkolenia,
b. jeśli rezygnacja nastąpiła na mniej niż 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia – uczestnik może domagać się zwrotu 80% ceny szkolenia lub wybrać inny termin tego samego szkolenia.

5. Promocja rozpoczyna się 24 września 2019 roku i trwa do końca marca 2020 roku. W tym czasie korzystający z promocji mogą się zapisać na dowolne szkolenie objęte promocją rozpoczynające się od października 2019 roku. 

6. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.

7. W pozostałych kwestiach nieomówionych w regulaminie, obowiązuje Regulamin świadczenia usług oraz Regulamin promocji Inprogress.

8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

Bądźmy w kontakcie

Wyślij wiadomość

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Współadministratorami Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera są INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainings Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.