togaf projektami programami zmianą ryzykiem usługami organizacją

Polecane terminy szkoleń otwartych

Sprawdź terminarz

06.05 - 13.05

 • Kraków
 • Szkolenie akredytowane
 • Szkolenie weekendowe

od 1050 zł

kup zarezerwuj więcej

08.05 - 10.05

 • Kraków
 • Szkolenie akredytowane

od 1050 zł

kup zarezerwuj więcej

08.05 - 10.05

 • Kraków
 • Szkolenie akredytowane

od 1050 zł

kup zarezerwuj więcej

13.05 - 20.05

 • Warszawa
 • Szkolenie akredytowane
 • Szkolenie weekendowe

od 1050 zł

kup zarezerwuj więcej

17.05 - 19.05

 • Warszawa
 • Szkolenie akredytowane

od 1050 zł

kup zarezerwuj więcej

16.08 - 18.08

 • Kraków
 • Szkolenie akredytowane

od 1050 zł

kup zarezerwuj więcej

13.09 - 15.09

 • Kraków
 • Szkolenie akredytowane

od 1050 zł

kup zarezerwuj więcej

20.10 - 22.10

 • Gdańsk
 • Szkolenie akredytowane

od 2300 zł

kup zarezerwuj więcej

Dołącz do grona naszych klientów

"Szkolenia zostały zrealizowane profesjonalnie i z dużą dbałością o jakość usługi oraz realizację postawionych celów. Serdecznie polecamy Inprogress jako rzetelnego dostawcę usług szkoleniowych na najwyższym poziomie."

"Współpraca na etapie organizacyjnym przebiegała terminowo i skutecznie. Zrealizowane szkolenie cechowała rzetelność i profesjonalizm. Tematyka zaprezentowana została w ciekawej formie, popartej przykładami i ćwiczeniami. Na uwagę zasługują także zaangażowanie, wiedza merytoryczna i umiejętności trenerskie prowadzącego. Z całym przekonaniem polecamy firmę Inprogress jako godnego partnera w dziedzinie organizacji szkoleń oraz konsultacji."

"Firma Inprogress dała się poznać jako profesjonalny dostawca usług szkoleniowych. Na uwagę zasługuje bardzo dobry kontakt z organizatorem szkoleń na każdym etapie procesu szkoleniowego. Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem, rzetelnością oraz umiejętnościami organizacyjnymi. Trenerzy prowadzący szkolenie swoją wiedzę przekazywali w sposób zrozumiały dla uczestników, a ich kompetencje zostały ocenione bardzo wysoko w ankietach poszkoleniowych."

"Szkolenia zostały przeprowadzone należycie i zgodnie z zawartą umową. Trenerzy prowadzący szkolenia swoją wiedzę przekazywali w sposób zrozumiały dla uczestników, a ich kompetencje zostały ocenione pozytywnie w ankietach poszkoleniowych."

"Szkolenie zrealizowano w sposób rzetelny i profesjonalny, z zachowaniem wymogów określonych w umowie. Wysoko oceniamy zarówno stronę merytoryczną, przygotowanie dydaktyczne wykładowcy, jak i organizację szkolenia. Pracownicy Urzędu pozytywnie ocenili formę prowadzenia zajęć, doświadczenie oraz wiedzę ekspercką prowadzącego. Poziom zrealizowanych usług szkoleniowych pozwala nam wysoko ocenić współpracę z firmą Inprogress."

"Zajęcia przebiegały w przyjaznej i komfortowej atmosferze, a wiedza i doświadczenie trenera zostały wysoko ocenione. Możliwość aktywnej dyskusji połączone z bieżącym rozwiązywaniem wątpliwości pomogły w szybkim zrozumieniu i przyswojeniu metodyki. Materiały szkoleniowe przygotowano w sposób rzetelny i ciekawy, co niewątpliwie ułatwiało pracę podczas kursów."

"Przeprowadzone w sposób profesjonalny i zgodny z oczekiwaniami Trenerzy prowadzący szkolenia jasno i skutecznie przekazywali uczestnikom wiedzę, a ich doświadczenie i umiejętności trenerskie zostały wysoko ocenione przez uczestników szkolenia. Pragniemy zarekomendować firmę INPROGRESS, jako godnego zaufania partnera w realizacji projektów szkoleniowych."

"Wszystkie etapy szkolenia prezentowały właściwy poziom merytoryczny. Rzetelnie opracowane materiały szkoleniowe oraz ekspercka wiedza Prowadzącego umożliwiły zdobycie umiejętności, które ułatwiły zespołowi projektowemu samodzielną realizację zleconych zadań. W trakcie trwania szkoleń firma Inprogress dała się poznać jako profesjonalny partner, który zrealizował swoje usługi rzetelnie i z wielką dokładnością."

"Pracę i zaangażowanie trenerów oceniamy bardzo wysoko. Uczestnicy wskazywali na przyjemną atmosferę panującą podczas warsztatów, sumienne przygotowanie merytoryczne oraz szeroką wiedzę z tematyki poruszanej na szkoleniu. Programy kursów i egzaminów zostały zrealizowane w terminie zgodnie z przedstawionymi harmonogramami. W związku z powyższym polecamy INPROGRESS Sp. z o. o. jako rzetelną i godną zaufania firmę w "

"Trenerzy prowadzący szkolenia w sposób jasny i zrozumiały przekazywali uczestnikom wiedzę, a ich doświadczenie i umiejętności trenerskie zostały wysoko ocenione przez uczestników szkolenia. Szkolenie zostało przeprowadzone zgodnie z harmonogramem oraz terminowo. Zajęcia przebiegały w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Na uwagę zasługuje również profesjonalna obsługa ze strony Zespołu Inprogress. Współpracę oceniamy pozytywnie i polecamy firmę Inprogress "

"Kursanci mieli okazję poznać zagadnienia związane z procesami i metodologią zarządzania projektami. Zajęcia przebiegły w przyjaznej i komfortowej atmosferze, trener prowadzący szkolenie wykazał się dużym doświadczeniem i wyjątkowymi umiejętnościami trenerskimi. Na uwagę zasługuje również profesjonalna obsługa ze strony Zespołu Inprogress. Współpracę oceniamy pozytywnie i polecamy firmę Inprogress jako wykonawcę usług z zakresu doradztwa i przeprowadzania "

"Współpraca z firmą INPROGRESS Sp. z o. o. przebiegała bez zastrzeżeń. Szkolenie zostało zrealizowane z należytą starannością, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym."

"Szkolenie pod względem: zawartości merytorycznej programu szkolenia, materiałów szkoleniowych, przeprowadzonych ćwiczeń, merytorycznego przygotowania trenera i umiejętności przekazywania wiedzy w sposób profesjonalny i interesujący, przez uczestników zostało dobrze ocenione. Szkolenie spełniło oczekiwania osób w nim uczestniczących."

Bądźmy w kontakcie

Zarezerwuj miejsce na szkoleniu