Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź
Blog aktualności ze świata szkoleń
10.10.2019

Ostatnie tygodnie PRINCE2® w wersji z 2009 roku

Ostatnie tygodnie PRINCE2® w wersji z 2009 roku

To już ostatnia szansa na zapisanie się na szkolenie PRINCE2 w wersji sprzed aktualizacji! Od nowego roku (styczeń 2020 r.) będzie dostępny certyfikat wyłącznie w najnowszej wersji metodyki z 2017 roku. 

Ostatnie szkolenia PRINCE2 (2009)

Szkolenia na poziomach Foundation i Practitioner dedykowane są wszystkim obecnym i przyszłym kierownikom projektów, Project Managerom oraz członkom zespołów realizujących projekty, którzy chcieliby potwierdzić swoją wiedzę i umiejętności uznawanym na arenie międzynarodowej certyfikatem. Certyfikat na poziomie Foundation w obu wersjach PRINCE2 jest ważny bezterminowo, jednak warto zwrócić uwagę, że w nowej wersji został skrócony czas ważności certyfikatu PRINCE2 Practitioner – z 5 do 3 lat.

Szkolenia w formie otwartej są realizowane do końca 2019 roku w największych miastach Polski – Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu. Szczegóły w naszym harmonogramie: PRINCE2 (2009) – terminarz. Szkolenia zamknięte realizujemy z kolei na terenie całej Polski w dogodnym dla Was terminie.

Aktualizacja PRINCE2

Ogólne omówienie zmian, jakie zaszły w metodyce PRINCE2, znajdziecie w naszym artykule: Opis różnic metodyk PRINCE2® – wersja 2009 i 2017. Jeśli jesteście ciekawi, czym się różnią podręczniki w wersji z 2009 i 2017 roku, zapraszamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez naszego trenera, Marcina Jackowskiego: