Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź
Blog aktualności ze świata szkoleń
24.09.2019

Promocja jesienna na szkolenia otwarte, która potrwa do… wiosny!

Promocja jesienna na szkolenia otwarte, która potrwa do… wiosny!

To nie koniec zniżek na nasze najpopularniejsze szkolenia! Sprawdźcie szczegóły promocji jesiennej (choć jesiennej tylko z nazwy – trwa ona znacznie dłużej!) i zapisz się na wybrane szkolenie z zakresu zarządzania projektami lub usługami IT!

Promocja na szkolenia otwarte przez pół roku!

Duże zainteresowanie naszą wakacyjną promocją spowodowało, że postanowiliśmy ją powtórzyć z jeszcze większym rozmachem! Tym razem tańsze szkolenia PRINCE2® Foundation, AgilePM® Foundation i ITIL® 4 Foundation będą dostępne aż do początku… wiosny! Na każdy termin przydzieliliśmy limit miejsc objętych promocją – szczegóły w regulaminie jesiennej promocji (poniżej).

Nie wiesz, które szkolenie wybrać? Sprawdź na naszej stronie szczegóły szkoleń:

 • PRINCE2 Foundation (2017) – najnowsza wersja metodyki PRINCE2®, która z początkiem nowego roku zastąpi poprzednią wersję (jeszcze przez 3 miesiące są dostępne równolegle). Ta wersja szkolenia również obejmuje grę szkoleniową PRINCE2® Game: Wielkie Dionizje.
 • AgilePM Foundation – najpopularniejsza metodyka zwinnego zarządzania projektami. W trakcie szkolenia odbędzie się gra szkoleniowa Agile Game: Agile Warrior.
 • ITIL 4 Foundation – najnowsza wersja biblioteki ITIL®, która zrodziła się w związku z czwartą rewolucją przemysłową.

Dodatkowo, tańsze będą również szkolenia łączone AgilePM Foundation & Practitioner oraz PRINCE2 Foundation & Practitioner. Terminy szkoleń objęte promocją znajdziecie w naszym terminarzu szkoleń otwartych.

Regulamin jesiennej promocji

 1. Promocją są objęte wybrane terminy szkoleń z zakresu PRINCE2®, AgilePM®, ITIL® i ITIL® 4 na poziomie Foundation. Szkolenia objęte promocją są dostępne w terminarzu szkoleń. Promocyjna cena szkoleń łączonych (Foundation & Practitioner) AgilePM i PRINCE2 obowiązuje na takich samych zasadach, jak w przypadku poziomu Foundation.
 2. Liczba zgłoszeń na każdy z terminów objętych promocją jest limitowana. O zakwalifikowaniu zgłoszenia do promocji decyduje kolejność wpłaty. W przypadku wyczerpania się limitu promocji na konkretny termin, uczestnika szkolenia obowiązuje regularna cena szkolenia. Może on również wybrać inny termin szkolenia, w którym limity promocyjne nie zostały wyczerpane. W przypadku dokonania opłaty za szkolenie, na którym limit promocji się wyczerpał, Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z uczestnikiem szkolenia w celu ustalenia innego, dogodnego terminu.
 3. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest zakup szkolenia objętego promocją na co najmniej 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia. W przypadku wstępnej rezerwacji terminu, również należy dokonać opłaty za szkolenie co najmniej na 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia.
  Przykładowo, jeśli szkolenie rozpoczyna się w poniedziałek, 28 października, opłata za szkolenie powinna zostać uregulowana najpóźniej w piątek, 11 października (tak, aby została zaksięgowana na koncie najpóźniej w poniedziałek, 14 października – czyli na 10 dni roboczych przed rozpoczęciem się szkolenia).
 4. W przypadku rezygnacji ze szkolenia objętego promocją uczestnik może skorzystać z wybranej opcji:
  a. jeśli rezygnacja nastąpiła na więcej niż 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia – uczestnik może domagać się zwrotu całej kwoty szkolenia lub wybrać inny termin tego samego szkolenia,
  b. jeśli rezygnacja nastąpiła na mniej niż 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia – uczestnik może domagać się zwrotu 80% ceny szkolenia lub wybrać inny termin tego samego szkolenia.
 5. Promocja rozpoczyna się 24 września 2019 roku i trwa do końca marca 2020 roku. W tym czasie korzystający z promocji mogą się zapisać na dowolne szkolenie objęte promocją rozpoczynające się od października 2019 roku.
 6. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.
 7. W pozostałych kwestiach nieomówionych w regulaminie, obowiązuje Regulamin świadczenia usług oraz Regulamin promocji Inprogress.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.