Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź
Blog aktualności ze świata szkoleń
29.05.2020

Międzynarodowe gwiazdy zarządzania na konferencji Digital (R)evolution!

Międzynarodowe gwiazdy zarządzania na konferencji Digital (R)evolution!

Już za tydzień spotkamy się online podczas konferencji Digital (R)evolution – Best Management Practices In Progress. Pojawi się na niej 26 prelegentów, w tym międzynarodowe gwiazdy zarządzania: John Mark Williams, Tony Mann, Allan Thomson, Akshay Anand oraz Craig Kilford. Poznajmy ich bliżej!

John Mark Williams, Agile Business Consortium

John Mark Williams – globalny strateg, doradca korporacyjny. Aktywny w handlu międzynarodowym i inwestycjach, rozwoju przywództwa i zarządzaniu wynikami. Wykładowca, mentor biznesu, biegacz, pisarz rekreacyjny i trener maratonu. Specjalne obszary zainteresowania Johna Marka Williamsa stanowią przełomowe innowacje, strategia, przerywana równowaga i inne aspekty biznesowe – rozwój przywództwa, sztuczna inteligencja i przyszłość pracy.

Podczas konferencji John Mark Williams przedstawi wykład pt. Context is Everything: Agility as the Mother of Digital (R)evolution.

Akshay Anand, AXELOS

Akshay Anand jest Product Ambassadorem w AXELOS®. Pracuje nad rozwojem nowych przewodników i badań w zakresie zarządzania usługami IT (ITSM). Wcześniej doradzał klientom z listy Fortune 100, w jaki sposób poprawić ich możliwości ITSM, wdrażał zestawy narzędzi, takie jak Remedy i ServiceNow, a także kierował działaniami ITSM na całym świecie w Macmillan Publishing. Ostatnio Akshay skupił się na zebraniu zespołów programistów Agile i specjalistów ITSM, aby sprostać wyzwaniom związanym z powstającymi technologiami i zmianami na rynku. Jego twitty znajdziecie pod nickiem @bloreboy.

Podczas konferencji Akshay wygłosi wykład pt. ITIL® 4: The evolution in ITSM Best Practice.

Allan Thomson, AXELOS

Allan Thomson od ponad 6 lat jest globalnym ambasadorem produktu PPM firmy AXELOS. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, programami i PMO. Specjalizuje się we wdrażaniu metodyki PRINCE2 w organizacjach  rozwiązaniach Microsoft Dynamics, zarządzaniu ryzykiem, wdrażaniu biznesu, rozwoju nowych produktów, doskonaleniu biznesu, wdrażaniu oprogramowania i zarządzaniu zmianami. Dodatkowo jest świetnym mówcą! 🙂

Podczas konferencji Allan Thomson przedstawi temat PRINCE2 Agile® – how it can help your digital evolution.

Tony Mann, APMG International

Tony Mann jest konsultantem w obszarze wprowadzania zmian organizacyjnych. Facylitator z wieloletnim doświadczeniem. Autor metodyki facylitowania pracy zespołu podczas spotkań, opierającej się o jego autorski proces: Process Iceberg®. Dyrektor Resource Strategic Change Facilitators: organizacji wspierającej facylitowanie zespołów wprowadzających zmiany organizacyjne, autor licznych publikacji z obszaru facylitacji.

Metodyka facylitacji Tony’ego została przyjęta przez APMG International jako międzynarodowy standard. W ramach współpracy z APMG jest głównym egzaminatorem standardu Facilitation.

Na konferencji Tony poprowadzi wykład Using Facilitation as a core business method to support digital transformation.

Craig Kilford, Course Conductor

Craig Kilford jest CEO i założycielem Course Conductor, firmy akredytacyjnej, która pomaga najlepszym wirtualnym specjalistom szkoleniowym rozwijać ich działalność oraz niezależnie potwierdza ich wiarygodność. Jest także artystą, współpracował m.in. z Miastem Newark, gdzie wraz z największymi muzykami na świecie malował na żywo muzykę na scenie. Praca Craiga jest opisana przez CBS News, Time.com, BBC World News i Oprah.com.

Na konferencji Craig  poprowadzi wykład Together, To Get There (two short stories). Opowie dwóch projektach (związanych z lotem na księżyc) w których pomimo braku szansy na odniesienie sukcesu zespół osiągnął ostatecznie spektakularne sukcesy. Na pewno będzie to nieziemskie przeżycie. 😉

Prelegenci Digital (R)evolution

Wśród prelegentów konferencji znaleźli się również wybitni eksperci zarządzania z Polski. Wśród nich przedstawiciele firm i organizacji: Leanpassion, Grupa Prodialog, Centrum e-learningu AGH, „Nasze Miasto Wrocław”, PwC, Grant Thornton, Inprogress Design Lab oraz Inprogress. Uczestnicy konferencji będą mieli zatem niezwykłą okazję poznać ciekawe case studies oraz różne podejścia do zarządzania w nowej sytuacji.

5 czerwca czeka na Was 27 prelekcji, spośród których będziecie mogli wybrać 8. Z pewnością każdy zainteresowany tematyką zarządzania znajdzie coś dla siebie – tematyka i forma wykładów jest bowiem bardzo różnorodna. W harmonogramie znajdziecie m.in. następujące wystąpienia:

  • Lessons Learned, czyli pierwsze biznesowe wnioski z COVID-19 (Michał Zwyrtek, PwC).
  • Mieć Lean, czy być Lean? (Tymoteusz Myśliwiec, Leanpassion).
  • Gitarowy Rekord Świata – przeniesienie imprezy masowej do sieci (Paulina Szewczyk, „Nasze Miasto Wrocław”).
  • Wyzwania pracy zdalnej (Monika Smulewicz, Grant Thornton).
  • Wellbeing na tu i teraz i dla organizacji jutra (Beata Dyraga, Grupa Prodialog).

Dokładny opis tych i wielu innych prelekcji znajdziecie na stronie ManageUp: prelegenci Digital (R)evolution.

Zarejestruj się na konferencję

E-konferencja charytatywna Digital (R)evolution – Best Management Practices In Progress odbędzie się już 5 czerwca 2020 roku w godzinach 9:00-19:00. Koszt uczestnictwa w konferencji to 50 zł. Cały przychód z konferencji przeznaczymy na działalność Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Rejestracja jest dostępna na stronie ManageUp: DIGITAL (R)EVOLUTION – rejestracja. Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.