Blog aktualności ze świata szkoleń
28.11.2018

Konferencja „Małopolskie Usługi Rozwojowe 2018”

Konferencja „Małopolskie Usługi Rozwojowe 2018”

28 listopada przedstawiciele działu handlowego, działu obsługi klienta i działu marketingu Inprogress wzięli udział w konferencji „Małopolskie Usługi Rozwojowe 2018” organizowanej przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych w hotelu Unicus Palace w Krakowie.

Przebieg konferencji

W trakcie konferencji zostało zaprezentowanych kilka referatów z zakresu planowanych udogodnień i zmian w Bazie Usług Rozwojowych, dobrych praktyk związanych ze świadczeniem usług oraz źródeł wiedzy o jakości w sektorze szkoleniowym. Omówione zostały również kwestie prawnego ryzyka dla firm szkoleniowych w 2018 roku, związanych głównie z wejściem w życie RODO.

Uczestnicy konferencji mieli możliwość zapoznania się z nowymi opcjami świadczenia usług doradczych i szkoleniowych w Bazie Usług Rozwojowych w województwie małopolskim poza znanym już systemem bonowym.

Wśród prelegentów konferencji znaleźli się m.in. Małgorzata Kruk-Mrozińska, dyrektor Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach (PARP), Tomasz Radkiewicz, przewodniczący Komisji Jakości Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Wioletta Skrzypczyńska, kierownik w Sekcji Współpracy Biznesu i Edukacji (PARP), Szymon Kurek – główny specjalista Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach (PARP) czy Piotr Błoński – audytor wiodący i trener DEKRA Certification.

Więcej zdjęć z konferencji zobaczycie na naszym profilu Inprogress na Instagramie.

Szkolenia dofinansowane w Inprogress

Przy okazji przypominamy, że również w Inprogress możliwe jest uzyskanie dofinansowania zarówno na szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Szczegóły podane są w zakładce Szkolenia dofinansowane. W zależności od regionu i wielkości przedsiębiorstwa, możliwe jest uzyskanie nawet do 80% zwrotu poniesionych kosztów! Listę szkoleń otwartych organizowanych przez Inprogress możesz znaleźć na stronie Bazy Usług Rozwojowych. Jeśli na stronie nie będzie interesującego Cię szkolenia, sprawdź nasz terminarz szkoleń otwartych i skontaktuj się z działem obsługi klienta Inprogress – dodamy do listy wybrane przez Ciebie szkolenie najszybciej jak to będzie możliwe!